Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki tetszik sokat beszélgetünk Skype-on is MSN-en is de fogalmam sincs hogy ő érez-e irántam valamit vagy sem...Nem merek kezdeményezni.Nektek volt már ilyen tapasztalatotok?Légyszi írjátok meg a véleményeteket, tapasztalataitokat!
2011. márc. 11. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

ess pánikba


am ha mindig beszéltek akkor gondolom tudnál következtetni rá h bejössz-e neki vagy sem ha lenne egy kis eszed..


ha csajokról kezdesz neki dumálni és szarul esik neki igen, ha nem akkor ennyi

2011. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétem nem beszéltem vele erről de osztott már meg velem olyan dolgokat amiket mással nem de nekem nem mindegy hogy barátként tekint rám ezekkel a dolgokkal vagy többre is hajlandó velem...és annyit fűznék még hozzá hogy ha nem vagy biztos bizonyos tényezőkben akkor ne itélj első látásra...és itt szintén mondhatnám, hogy lehetne ennyi eszed!
2011. márc. 11. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
egyelőre még beszélgessetek, esetleg hívd el sétálni, találkozzatok, igyatok meg valamit. ehhez szedd össze a bátorságod, és hívd el. szerintem van esélyed a lánynál. az úgy nem az igazi, ha valaki bevallja, hogy na most nekem tetszel, jársz velem? inkább alakuljon ki. kitartás és sok sikert! :)
2011. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Ezt megpróbálom :)
2011. márc. 12. 08:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Két variáció van:

1. Szerelem első látásra

2. Fokozatosan kialakuló...


Az elsővel egyszer találkoztam eddig, pedig 30 felett járok. A másodiknak nagyobb az esélye. Nem kell, hogy már érezzen valamit. Neked meg nem kell pár msn-ezés után ezt elvárnod.


Van egy lány, akit másfél hónapja ismerek. Szinte az első pillanattól kezdve flörtölünk. Nyilvánvaló a kölcsönös vonzalom, mégsem vagyok biztos benne, hogy mit érez irántam. (A különbség talán az, hogy tetszik, de nem vagyok megőrülve érte. Tehát én sem tudom, hogy mit érzek pontosan. De minden egyes találkozás után jobban megismerjük egymást és majd kialakul, hogy lesz-e több belőle, mint barátság.)

2011. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ és neked is sok sikert (már ha összejöttök):)
2011. márc. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!