Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a teendő?

Figyelt kérdés

Na szóval egyik 7 végén voltam 1 buliban és haverokkal meg haverlányokkal ottvoltun buliztunk stb...

aztán 1x csak jött még pár ismerős csaj és jött velük 1 akit senkisem ismert nagyon rendes volt bemutatkozott mindenkinek meg minden de kicsit piás volt már de rendes nagyon és pár órával késöbb beszélgetni kezdtünk aztán már nekem dölt én átkaroltam és ugy voltunk órákig beszélgettünk de nem túl értelmes témákról...

aztán mikor elindult a 4 bnőjével haza azóta semmit sem tudok róla...:S

azóta csak rá gondolok fogalmam sincs míért és nemis érdekel más lány de nem tudom h közelítsem meg mert nemtudom h alkoholos állapotából mire emlékeszhet stb..

Tudnátok ötletek adni h közelítsek hozzá???


2011. júl. 18. 02:00
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és hát közös ismerősökkel sem tudom mikor találkozom leközelebb h megkérdezhessem mikor jön ujra vagy bármi más okok miatt...:S
2011. júl. 18. 02:03
 2/5 A kérdező kommentje:

esetleg még közösségi oldalon tudnék neki írni,beszélgetni de az nemlenne gáz?meg mit is írhatnék?:S

minden rendes komentelő válaszát köszönöm!

2011. júl. 18. 02:07
 3/5 anonim válasza:
Hát szerintem az egyik közösségi oldalon írj neki mittudomén vmilyen ürüggyel,h kipihente-e magát vagy valami de sztem keressed mindenképpen :)
2011. júl. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha írj neki facebookon, most abból mi bajod lehet?:D Ha értelmesen beszélt valószínűleg emlékszik mindenre.. De te voltál ott, most csak észrevetted volna ha annyira seggrészeg (csak akkor nem emlékszik valaki vmire).
2011. júl. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:
Nem hangzik túl vonzónak a lány... Piás, nem tud értelmes témákról beszélgetni... Fiam, te csak dugni akarsz... az a nagy büdös helyzet! :D
2011. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!