Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem jön össze? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jön össze? Mért érzem igy?

Figyelt kérdés

Eröltetettnek érzem az ismerkedést,a keressünk párt magunknak..egyszóval nem megy a csajozáés..22f vagyok nem volt még bnöm soha.

Kort és nemet is


2011. márc. 8. 21:15
 1/6 anonim válasza:
nem úgy kell felfogni h eröltetett...ha te sem akarod akkor nemis fog a büdös életben összejönni a dolog...mi eröltetett benne...ha így állsz hozzá akkor nemis szeretnéd igazán hogy legyen valakid...szval először sztem gondold át magadban mert ezzel a hozzáállással nemfogsz sikert aratni...19/L
2011. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
tapasztalatból tooom h ne izgulj ha van egy juó csaj akk maragy laza mert csak az segít(laza alatt a nyugalmat és a magabiztosságot értem nem azt h olcxsó szövegeket keresel) ;-)
2011. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd jön, észre se veszed.

Ne erőltesd, de ismerkedés és flörtölés segíthet-nő az esély, hogy megtalálod az igazit(vagy az elsőt).

L/19

2011. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Argloss ***** válasza:
Ha így fogalmazol akkor az teljesen olyan, mintha nem is akarnál barátnőt. Akkor meg egyértelmű, hogy nem megy a csajozás... Viszont ha szeretnél, akkor picit változz meg. :)
2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogyan változzam meg? Alapból félénkebb visszahuzodóbb és nehezen ismerkedös vagyok..
2011. márc. 11. 18:07
 6/6 Argloss ***** válasza:

Gondolkodni kellene azon, hogy miért változzál meg. Nem azon kell parázni, hogy milyennek gondolod magad.

Ha valójában nem is akarsz megváltozni, akkor barátokon keresztül még így is szerezhetsz barátnőt. Neked nem kocsmában vagy disco-ban kell ismerkedned, hanem lazább baráti összejöveteleken, esetleg iskolában.

Igazából nincs is probléma azzal, hogy félénkebb vagy. Sok lánynak ez jön be. Mondjad a barátaidnak, hogy kényszerítsenek bele ismerkedős helyzetekbe. Kellemetlen lesz, de ismerek olyat akinek így lett barátnője. :)

2011. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!