Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány a buszon, minden reggel látom. Nagyon tetszik, kb mindig ő jut eszembe. Hogyan tudnám leszólítani? (Nem vagyok az a azonnal beléd estem fiú...) Kb 15-16 éves lehet.
2011. márc. 8. 18:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Csá!
2011. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogy néz ki? csak kíváncsiságból
2011. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
relative magas, világos haj
2011. márc. 8. 20:40
 4/12 A kérdező kommentje:
egyébként miért?(csak kíváncsiságból)
2011. márc. 8. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:

hát először is egy szia

azt a keresztneved(illik bemutatkozni)

megkérdezed a nevét,melyik suliba jár stb.

és egy elérhetőséget,ha vonakodik hogy többet szeretne rólad megtudni akkor beszélj nyugodtan.a tisztességed szándékaid vannak.

és újra egy elérhetőség.és elkisérni a sulijához közbe beszélni vagy hasonló de ez nem fontos

DE KÖSZÖNJÉL ha az már erötlenül félénken teszed buktad az egészet

férfiasan magabiztosan tedd azt amit teszel.

ja és majd ha parázol az csak az adrenalin :D nagy levegő

és élvezd a pörgést amit az ad :P és beszélj vele

2011. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 krameri ***** válasza:

Ez olyan, mint a liftben csajozás... a LENOR segít :D

Komolyra fordítva ez nehéz, én buszon nem szólítanám meg, szerintem itt max járatkimaradáskor lenne témád amivel megszólíthatnád.

2011. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak kíváncsi voltam én vagyok-e...xD de elég hülye feltételezés volt, mivel én alacsony vagyok és fekete hajú
2011. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak szimplán kíváncsiságból, hol laksz? :D
2011. márc. 8. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén egy szórakozóhelyen az egyik lány pólóján egy arc volt. Nem ismertem fel. Ha nem egy másik lánnyal lettem volna ott, akkor ez már elég lett volna nekem, hogy megszólítsam. Érdekelt. Ha tudja, hogy ki, akkor már lehet róla beszélni.

Ha csak egy ismeretlen arc... akkor nehezebb ügy, de ha egy kicsit is kölcsönös a szimpátia, akkor menni fog tovább a beszélgetés.

Néha járok úgy, hogy megszólítanék egy lányt, de kivárok pár percet, mert semmi nem jut eszembe. Ha látom rajta, hogy ő is meg akar szólítani, akkor szintén kivárok. De ha tényleg látni, hogy csak a kezdő témát keressük, akkor 10 percen belül az egyikünk (jellemzően én) megszólal.

Biztos vannak gondolatok, kérdések a fejedben. Hová megy, el fog-e késni, ha egy baleset miatt megáll a forgalom, álmos a tekintete, stb. Nyugodtan kezdj bármelyikkel!

2011. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyit mondok, Borsod megye. Miért, láttál valahol? :D nem sok esélye van mert sok alacsony feketehajú nő van
2011. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!