Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit érez? A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az van,hogy fél éve szakitottam a pasimmal és van egy osztálytásam akit nem csak barátként szeretnék.Egy hete megkérdeztem tőle,hogy akar-e tőlem valamit,mert folyton nézett,meg mindig odamentünk egymáshoz megöleltük egymást,de nem mondott semmit se .Amikor odamentem elutasított,hogy ő nem szeretne csajt nem akar tőlem semmit.De azóta (1 hét óta)nem megyek oda hozzá próbálok eltávolodni tőle mert elutasitott.De ő minden órán néz,bámul és kedves velem.Nem tudom mit érez és nagyon félek odamenni hozzá,de én SZERETEM csak nem szeretnék szenvedni és nem szeretnék még egy elutasitást.Szerintetek mit csináljak?:(
2011. márc. 8. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit érez mert volt olyan amikor már ott áltunk hogy lesmárolmvolt olyan h azthittem faképnél hagy minen szituácio volt már én nagyon szeretem,:'( és sokszor ő jön oda hozzám.de nem mond semmit se csak megölel és elmegy..:S
2011. márc. 8. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:

azigen...nem értem a fiúkat.

én a te helyedben azt tenném, hogy egy ideig mellőzném, aztán ha nem csak néz, hanem odamegy dumálni stb. , akkor utána én is viszonoznám, de ne támadd le rögtön ilyenekkel hogy járna-e veled, vagy akar-e valamit, szerintem hülyeség.

várj egy picit, ha akar, akkor úgyis kibukik előbb-utóbb belőle.

2011. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.azt csinálom mostmár.cska az a baj hogy én alig birom mert szeretem.és nagyon hiányzik az ölelése!és annyira fura hogy azért is néz...például ma fizika ora van és ö a legelsö padba ül én meg az utolso elöttibe és egész orán hátrafordult és ENGEM nézett.és annyira nemértem öt.:S
2011. márc. 8. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nyúlbéla. Nekem nem kéne.
2011. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
: S
2011. márc. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!