Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni a találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni a találkozással?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Van egy lány, akit anyu említett nekem. Egy helyen dolgoznak, de nem egy munkarendben, a lány kétműszakos. Van barátja, de úgy mondta anyának, hogy csak azért van vele, hogy legyen valakije. Ő meg ahogy mesélt neki rólam (már mint anya a lánynak), meg a képemet is megmutatta a telefonjában, azt mondta, hogy bejövök neki. Majd elkezdett rólam kérdezősködni (a lány).

A baj annyi, hogy otthon nincs nete, csak hétvégén tud egy ismerősénél netezni ha felmegy hozzá.

Írtam neki iwiw-en, bemutatkoztam, mondtam ki vagyok és hogy szívesen megismerkednék vele. Ő nem válaszolt, ahogy néztem el se olvasta.

Nem akarok türelmetlennek bizonyulni, de ha most itt lenne velem is késő lenne. :D Jó csak vicc, de most így tényleg elég faramuci a helyzet, arról nem is beszélve, hogy hétvégéken többnyire főiskolán vagyok, csak a vasárnapom szabad mindig. (A főiskolás csajoktól most vonatkoztassunk el :D )

Én minden nap háromig dolgozom, ő ha délelőttös akkor kettőig van a munkahelyén. Találkozást biztos korai lenne még kérni, de most heteket várjak egy-egy levelére vagy hogy legyen?

A lány nem csúnya és ahogy anya mondta "rendes lány". Én meg már elég rég egyedül vagyok és egyre kevésbé bírom türelemmel, meg mindennel. :(


2011. márc. 8. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán meg kellene várnod amíg a barátjával vége lesz és szakítanak..addig te csak betolakodó leszel és teljes joggal veri be a képed. Értem én hogy csak azért van vele, mert...de amíg nem szakítanak addig bizony az ő barátnője

ha meg a lány annyira rendes..miért nem szakít ezzel a fiúval...ha rendes miért kezdene veled amíg barátja van?

Egy rendes tisztességes lány előbb szakít a barátjával és utána néz új barát után...ha meg nem az nem éppen rendes hanem egy ordas rib@nc.


Összejöttök majd veled is csak azért lesz, mert legyen valakije és mire észbe kapsz hopp van másik:-)) te meg mehetsz a sunyiba.


Szóval csak ésszel.

2011. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél ki egy nap szabit és látogasd meg anyádat, vigyél virágot és közben összefuthattok a munkahelyén. Jó pont lesz a lánynál ha jóban vagy anyáddal és hidd el tök mindegy miről beszéltek eddig rólad, a tettek és a viselkedésed fogja eldönteni lehet belőle valami. Szóval ne levelezgesd, személyes találka. Este mindkettőtök szabaddá tudja tenni magát egy randi erejéig, ha akarjátok.

26F

2011. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát figyelj. Mondasz valamit amúgy, mert én sem szeretek más tányérjából enni. Ugyanakkor viszont már azt is hallottam, (egy lány szájából), hogy egy lány addig van egy f@sszal, amíg nem talál egy másik f@szt.

Őszintén megmondva meg is van a véleményem azokról a lányokról, akik csak azért vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül...

Anyám véleményére meg nem tudom mennyire adhatok, eléggé brazil szappanopera sorozatokon nevelkedik...

A csaj is a képen eléggé ki van mázolva + orrpiercing. Anya erre annyit mondott, hogy szereti festeni magát... na de egy összeszerelő műhelybe könyörgöm. Mert ha titkárnő lenne vagy valami, akkor oké. Mielőtt megköveznétek, persze a nők szeretnek jól kinézni bla-bla, de szerintem aki szép az smink nélkül is szép.

Mondjuk ha élőben látnám, lehet nem is jönne be. Nem minden a külső, ha nem tudok vele értelmesen beszélgetni, akkor nem lesz hosszútávú a dolog.

2011. márc. 8. 14:11
 4/8 A kérdező kommentje:
A lehető legkevésbé akarnék vele úgy találkozni, hogy anyám is ott van. Meg még nem is ismerjük egymást és egyből virággal állítsak oda...de köszi, hogy írtál!
2011. márc. 8. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
olyan rendes lány nem lehet ha a barátja melett félrekacsintgat.....gondolj bele ha összejöttök és már te sem fogsz neki kellenni,de annyi sz.ar sem lesz benne h ezt közölje veled,csak már akkor amikor lesz neki másik f.asz.gondold meg.
2011. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt is. Valóban meggondolandó amit írtok. :)
2011. márc. 9. 07:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Lássuk jól értem. Nem tudsz összehozni magadnak egy randit, ezért beleesel az első foglalt nőbe, akit anyád felhajt. Persze teljesen mindegy, hogy van barátja, ha őt nem zavarja, téged végképp nem. Tanácsot kérsz, de nem fogadod el. Eleve nem kéne egy ilyen nővel kezdeni, de te dolgod.

Visszatérve az előző válaszomhoz, nem, nem azt írtam, hogy neki vigyél virágot, hanem anyádnak. Nem sugalltam, hogy anyád gardedámgodása mellett kéne smárolnod a lánnyal. Ezt a könnyű csajt én simán az ágyamba vinném még este, de te csak bökdösd fészbukon. Sok szerencsét!

26F

2011. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez így ebben a formában nem igaz.


1) Anyám nem hajtja nekem a nőket. Eddig se hajtotta, ez után sem kérem meg rá. Pusztán szólt az érdekemben annak a lánynak akivel jóban van a munkahelyén, még ha nem is konkrétan egy munkaterületen dolgoznak.


2) Nem egyszerre dolgoznak, csak a múlthéten alakult egyszerre a munkaidejük, pl a héten tuti nem fogok a lány "elé menni" munkaideje végeztével, mivel 22ó után végez... Jövő hét alkalmasabb lenne ha akkor még lesz értelme ennek az egésznek.


3) Nekem is megvan a véleményem az efféle nőkről (mint azt ahogy már fentebb ki is fejtettem) és egy szóval sem mondtam, hogy feleségül akarom venni. :D


4) Tartok még más vasat is a tűzben, csak ezekről még nem szóltam otthon, mivel nem tartottam azt fontosnak.

2011. márc. 9. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!