Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túl korai még a meglepim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl korai még a meglepim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú,akivel ismerkedek, már régebben jártunk is egyszer. Hamarosan lesz a névnapja, és barátnőmmel kitaláltuk készítünk neki egy torát. Mert úgy gondoltam valamit adnom kellene neki,de mivel túl személyes sem akarok lenni,és oda van az édességekért, ezért erre gondoltam. szerintetek ez rosszul sülne el? Vagy ezzel egyértelműen kinyilatkoztatom,hogy oda vagyk érte?
2011. márc. 8. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Inkább vegyél neki valami édességet, a saját készítésű torta elég személyes.
2011. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én bármilyen ismerősömtől bármikor nagyon örülnék egy tortának szóval ne a srácnak, hanem nekem küldd a tortát és neki meg vegyél valami sütit a tescoban:D

egy torkos 19 éves srác

2011. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De pont ez az,hogy ajándékot nem akartam neki venni,mivel még nem járunk. Viszont gyakran ülünk össze így barátilag bulizgatni,ezért gondoltuk a barátnőmmel,hogy csinálunk neki egy tortát, gondoljátok bepánikol? vagy elvágom ezzel magam nála?
2011. márc. 8. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira aggódsz, csak közöld, hogy te és a barátnőd csináltátok neki (már ha ők is ismerik egymást)

Azon tuti nem akadhat ki, de mégis úgy érzi majd, hogy számít neked

2011. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ismerik egymást, egy nagy baráti társaság tulajdonképpen az egész.
2011. márc. 8. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt egyértelműen mondjátok neki, hogy együtt csináltátok neki, akkor csak jófejnek tarthat, meg rendesnek, az nem nyomulás
2011. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!