Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti haza vinnétek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti haza vinnétek akkor egy csajt ha nem lenni szimpatikus?

Figyelt kérdés

Van egy srác és egy helyen dolgozunk, igaz ő du .5ig, én meg csak 4 ig. Kocsikkal foglalkozik, és ma pont akkor jött kifelé mikor én haza indultam. Mivel a multkor a szemére vetettem, hogy csak ugy elhúzott mellettem, pedig haza is vihetett volna (persze csak poénból mondtam), így ma meg állt mellettem és felajánlotta h haza visz.

Nem lakok messze csak 5 perc volt kocsival, de aztán még 1 órát beszélgettünk az autóban.

Nagyon normális pasinak tűnt, inkább ismerkedés volt az egész, nem nyomulás.

Jah és a pasinak van barátnője, igaz külföldön.


22L és 25F


2011. márc. 7. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez így elég hülye kérdés....


Ha nem lenne színpatikus akkor hazavittem volna kiszállt volna a kocsiból, és nem beszélgettünk volna 1 órát.


De lehet h aKKOR haza sem viszem.

2011. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem mivel nem tudom mit akar. elvileg ott a barátnője, de aztán engem furikáz....

holnapra meg meghívott egy kávéra meló utánra...

2011. márc. 7. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

noss, akkor szerintem egyértelmű:)


Tuti , hogy csak azért mert vicces csaj vagy nem beszélgetett volna veled 1 órát a kocsiban, ezt saját tapasztalatból írom.


Vittem már haza én is lányokat ismerősöket munkábol vagy stb, de csak azzal beszélgettem 30 percet vagy 1 órát aki tetszett , vagy színpatikus volt, vagy akitöl akartam valamit.

2011. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

off

Mit jelent a színpatikus? Valami Bioptron-lámpa árus?

2011. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"holnapra meg meghívott egy kávéra meló utánra..."

Itt van a kutya elásva. :)

2011. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hajráá:P
2011. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de titeket az nem zavarna, hogy neki azért van barátnője???

mert jó még csak ismerkedünk, és semmi komoly. de akkor is

2011. márc. 7. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha mindig abbol, indulunk ki, hogy aki nagyon tetszik nekünk, annak van barátnőja vagy pasija, és ez által meg sem akarjuk ismerni az örök hiba, attól még lehettek jó barátok ismerősök.


És a mai világban egyáltalán nem szégyen ha sikerül elszeretni az illetőt a párjától. De most meg lehet kövezni ezért.


De már 2 lányt is elszerettem a párjától, és az utóbbival 3 éve együtt is vagyok...

2011. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!