Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan lehetne pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetne pasim?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pasiiiiiit,olyan magányos vagyok és még sosem volt pasim és a barátnőimnek már volt,és ez olyan rossz. Nemtudnátok segiteni hogyan tudnék egy rendes pasit szerezni?? Kösz (és tudom hogy most mindenki tök hülyének néz) 15/l
2011. márc. 7. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak f@szhiányod van, megesik ez. Maszturbálj többet.
2011. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én tényleg tök hülyének nézlek. Tudom, hogy mire gondolsz mert én is így vagyok ezzel, de amiért hülyének nézlek az az, hogy nem pasit szeretnél hanem psiiiiiit. Egyébként nem tudom, de ha rájöttél áruld el a titkát. 15/L
2011. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Járj el szórakozni.

Ha nem szeretsz bulizni akkor javaslom a kondit, ott mindig több a fiú mint a lány.

2011. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi. Mindennek eljön az ideje.
2011. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dobj egy képet levélbe meg egy msn címet:)


18f

2011. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15 vagy, ilyen szöveg mellett várj még vele!

Kislány....

2011. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gyakorikérdéseken:D
2011. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15 évesen ráérsz még emiatt aggódni... én lassan 18 vok és még nekem sem volt senkim... csak azért meg ne keress pasit, h elmondhasd magadról h neked is van valakid.
2011. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak msn címet. Amúgy meg suliban ismerkedj de a legjobb kérj korrepetálást valamilyen tantárgyból.
2011. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Csak küldj egy msn címet.
2011. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!