Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Nektek tényleg a ducibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek tényleg a ducibb lányok tetszenek újabban?

Figyelt kérdés

Egyre többször hallom,hogy ilyen Beyonce meg Kim Kardashian típusú nők vannak előnyben... Kezd egyre jobban elkeseríteni a dolog,hogy a duci modellekkel átesünk a ló túloldalára lassan. Nincs velük bajom,de én bármit csinálok,nem tudok hízni,a 168 cm-hez 55 kg vagyok,és kicsit rosszul esik,hogy a vékonyabbakat már girnyózzák. Tényleg ennyit változott az ideál?

18/L


2011. márc. 7. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
a girnyó csajokba mi a szép? se melle se segge, semmi...
2011. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2011. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

beyoncé mióta duci??? már nemazért a két fillérért.

egyébként meg mindig lesz akinek ez jön be, és lesz akinek az.

2011. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Uh , izlesek es pofonok dragam :) ha valasztani kene en teged valasztanalak . Nekem annyira nem jonnek be a ducik , inakbb a vekonyabbak . Es ha arrol van szo hogy melyiken lehet tobbet fogni akkor ez legalabbis nalam nem szamit ha szerelemrol van szo , es maskepp sem :)
2011. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elozo voltam , 18F :)
2011. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jujj :D énis 168 cm vagyok és 55 kilo

nekem is feltűnt, sőt nekem is megjegyezték már dagibbak hogy girnyó vagyok :/ hát na puff

2 éve jobban jönnek a kilók így odafigyelek rá, hogy ennyi maradjak

tehát én így érzem jól magam


20L

2011. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Képet kérünk szépen rólad,de azonnal!:)

Így nem tudok véleményt mondani!:)

2011. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve még a vékony lányok minősítették dagadtan, bojlernak, bálnának, zsírdisznónak az amúgy egészséges alkatú, 38-as ruhaméretet hordó lányokat. A butikokban 36-os méret felett nem is nagyon lehetett ruhákat kapni, pláne kisebb városokban. Ha nem 32-36-ig terjedt a méreted csak öreges, bő cuccokat kaptál magadra.

Őszintén szólva nem bánom a változást. Viszont nem a duci jött divatba, hanem a nőiesebb alkat.

A pasik ízlése viszont egyéni, van aki a teltebb, van aki a vékonyabb alakot szereti.

Én biztos nem szoktam senkit sem girnyózni sem dagadtozni. Bár az eléggé tud idegesíteni, amikor egy 170-175 cm-s, 50-55 kilós lányka nyafog, hogy ő olyan kövér, hogy fogyhatna le? :)

2011. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én pl. inkább a vékonyabbakat szeretem, a te cm/kg-d még simán jó, de ha van pluszba egy kis felesleg az se zavar, a lényeg az összkép...ja és amúgy se mérőszalaggal ill. mérleggel mászkálok:D:D:D

19/F

2011. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a vékony alacsony csajok jönnek be! Ők könnyedén mozgathatók!-) 30F duci csajok nó! Na meg még az se nagyon baj ha kicsit nagyobb a popsi!de a csípő akkor is legyen kecsesen ívelt!hogy élvezet legyen simogatni! Hmm..
2011. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!