Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom, hogy hulyeseg de kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hulyeseg de kell nekem?!

Figyelt kérdés
ma voltam az orvosnal, es a varoteremben volt egy cukii srac... nagyon megtetszett, sokat szemezgettunk, de telefonszamot nem csereltunk mivel az aszisztensno behivott... epp akkor akartam leadni... miko kijottunk ( apammal voltam ) akkor is nagyon nezett de apam miatt nem tudtam vele beszelgetni... utana el mentunk rotgenyt csinaltatni, mikor visszamentunk akkor meg kinnt talalkoztunk... nagyon megtetszet... hogyan keressem meg?
2011. márc. 7. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
rotgeny=röntgen?
2011. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocsi... igen az:P
2011. márc. 7. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy az orvossal, menj vissza hozzá és mondd el neki kerek perec a történetet. :) Más különben nagyon nagy szerencse kellene, hogy újra összefussatok. Persze ez függ a település/város lélekszámától is.
2011. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A nevét legalább tudod?
2011. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem... de o halotta az enyemet... de nem tudom hogy hol kereshetne meg... :-??
2011. márc. 7. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
menj vagy telefonálj vissza a rendelőbe s kérdezd meg az asszisztensnőtől a nevét, de minél hamarabb, mert ha sok beteg jár oda akkor elfelejti, utána meg nyomozz utána te :) csak megtaláljátok egymást ha keresgéltek
2011. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de hogy a banatba hivjam fel? nem valami fiatal az asszisztensno...
2011. márc. 7. 14:53
 8/13 A kérdező kommentje:
meg sokan voltak es nem tudok mikor hivtak be..
2011. márc. 7. 14:54
 9/13 A kérdező kommentje:
legyszi irjatok... fontos!!!
2011. márc. 7. 15:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretne fel fog venni FB-n
2011. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!