Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozik vagy tényleg benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik vagy tényleg benne van?

Figyelt kérdés

1x randiztam egy lánnyal és hát bejövök neki. Megbeszéltünk egy következő randit és msnen szoktam írogatni neki h majd feljön hozzám és vetkőzős pókert játszunk. Amúgy ez a vetkőzés mindig szóba jön. Nah de írja hogy ő nem tud játszani és hogy veszít. Erre mondom neki h akár le is vetkőzhetne akkor. Erre írja h egyedül nem vetkőzik. Mondom neki hogy majd segítek és erre ő hogy hajrá :D

Írom neki h talán kételkedsz és erre ő hogy egy kicsit. Mondom rajtam nem múlik és azt mondja rajta sem.


Szerintetek szórakozik vagy tényleg benne lenne? Mit tegyek hogy tényleg legyen vmi?


2011. márc. 6. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél, hogy legyen valami? Vetkőzz!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akk nem szórakozik szted?
2011. márc. 6. 22:22
 3/9 anonim válasza:
Hát sztem a csaj nagyon nem ellenezné a dolgot...habár velem is volt már hogy egy fiúnak perverzségeket írtamm...hogy egy kicsit beinduljon rám...de nem akartam vele semmi komolyat...ez attól is függ hogy hány évesek vagytok..és hogy mióta ismeritek egymást...de szerintem kérdezz rá nyíltan, nemhinném egyébként hogy szórakozik...ha egyszer már randiztatok is...és be is jössz neki..valszeg komolyan gondolja a dolgot...és hát ne tegyél semmit...folyassátok csak perverz társalgásaitokat és aminek meg kell történnie az megis fog
2011. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem szórakozik, de ezt csak akkor tudhatod 100%-ra ha vetkőzöl..találkoztok..felveted a dolgot és vetkőzöl..tudod lekapod az inged erre ő is vmit aztán ismét te és így tovább..így láthatod ha csak szívat pl azt mondja vetkőzzél meztelenre aztán majd ő is akkor felejtős vagy mondjuk látod, hogy ő nem gondolja komolyan. Szóval hajrá!

Én élnék a lehetőséggel..gondolj bele ha nem próbálod meg sose tudod meg mi lett volna ha...

2011. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20évesek vagyunk. És eddig 1x láttuk egymást.
2011. márc. 6. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg pláne ne dilemmázzál a témán..és próba szerencse.

Egy 20 éves lánynál már feltételezhető hogy benne van a témában..persze mondom csak ésszel..de olyan 85%, hogy komolyan gondolja és az ördög nem alszik alapon 15% hogy nem.


Sok sikert!

2011. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi volt!

:D

Szerintem komolyan gondolja!

:D

2011. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 évesen nem hiszem, hogy szórakozik.
2011. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szórakozott :D
2011. márc. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!