Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi van? :O ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? :O ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
az egyik évfolyamtársam összejött az egyik legjobb barátnőmmel. a srác minden szünetben bejött az osztályba, odament a csajhoz dumálni stb. össze is jöttek, csak a téli szünet után nem is szóltak egymáshoz. az lett a vége, hogy bár egyik sem mondta ki, szakítottak. én meg sulin kívül szoktam találkozni a sráccal meccseken. mostanában pedig öleléssel köszön nekem, bejár az osztályba, hozzám jön oda dumálni, meccsen is tök jól elvagyunk... mindenki azt mondja, hogy tetszem neki, és azt hiszik hogy járunk... mellesleg bírom a srácot, jófej, csak félek, hogy ha esetleg bejönnék neki és összejönnénk ugyan az lenne mint a barátnőmmel...
2011. márc. 6. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A srácnak éppen csak 1-2 napig kelessz utána meg jön a kövi.Én nem adnám be a derekam főleg úgy ,hogy tudom mivolt a barátnőmmel..
2011. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátnőd kapcsolatban egy elvisselhetetlen rib@nc. Nem kell azonnal leírni a srácot.


Én a helyedben finoman megérdeklődném a csajnál, hogy

1. Zavarná-e, ha összejönnétek a sráccal

2. Nem bántaná-e

3. Miért nem működött náluk a dolog (itt azért nagyon kell figyelni a válasznál, mert CSAK AZ EGYIK FÉL ÁLLÁSPONTJÁT HALLOD, nem biztos, hogy a másik szemszögből ugyanaz olyan visszásnak tűnik...)

2011. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!