Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki, hogy másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanker kérdése:

Mit mondjak neki, hogy másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
a szomszéd lánynak sose volt még barátja, pedig már 19 éves, velem akarna ismerkedni majd kapcsolatot, de én őrülten szerelmes vagyok egy másik csajba, aki ráadásul százszor jobban néz ki mint ez a szomszéd lány... sértődés nélkül szeretném neki elmondani a helyzetet...
2011. márc. 6. 05:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hívd el valamerre, és mondd meg neki, hogy:

-sajnálom,, de csak barátságot akarok!

Szurkolok neked hajrá!!!

2011. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 PT-Daniel ***** válasza:

Ne, hogy elhivd valahova! Mert akkor elkezd remenykedni es utana meg a porig alaznad!


Lehet az is kegyetlenül hangzik, de amikor legközelebb talalkoztok, meseld el neki a masik lanyt. Kerj töle tanacsot, hogy mint lany, hogy latja ezt-azt. De legyen egyertelmü, hogy nem rola van szo!


Ha meg ö mar elmondta, hogy beled van esve, akkor nincs mese, teljesen egyenesen, de attol meg tapintatosan mond el neki, hogy ertekeled, mint barat, de nem erzel iranta többet. Ajanld fel neki, hogy amennyiben ettöl egyszerübb neki, talalkozhattok ritkabban, de mond hozza azt is, hogy nagyon sajnalnad ha igy lenne (különben azt gondolna, mostantol te akarod kerülni, csak az ö szajaba akarod tenni azt a mondatot).


Sok sikert kivanok.

2011. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jó ötlet-e, ha elmondod, hogy másba vagy szerelmes. Rosszul tud esni - még a százszor kevésbé szépeknek is.
2011. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

pontosan. én is ebbe vagyok.

Főleg akor cink a helyzet, ha már beszélgettél a szomszéd csajjal, és ő reménykedik, te pedig összetöröd a szívét.

Nálam a felállás még rosszabb, mert össze is jöttem vele, meg minden, de most az van hogy beleestem egy másik csajba, miközbe vele vagyok:....:S::S:S:S

Ésakkor én hogy mondjam meg neki???XD

nah mind1 majd lesz valahogy.

Neked talán az volna a legjobb, ha simán összejönnél ezzel a szebb lánnyal, és a szomszéd csaj látna titeket sétálni együtt, meg ölelkezni ,stb, és egyértelmű lenne akkor neki a helyzet.

2011. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

áh a szív nem tud összetörni, vagyis feltétlezem szó sincs szívgödrön könyököléstől.

amúgy hány évesen szoktatok felnőni az egyenes beszédhez?

másrészt, az, hogy te szeretsz (vagy mi) egy nőt, aki jól néz ki, ezzel még nem írtad, hogy a szomszédod csúnyácska lenne. miért nem adsz neki egy kis örömet? most komolyan fájna neked, ha eggyel több boldog ember lenne a Földön?

2011. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szomszéd? Szerintem ne haragítsd magadra, hacsak nem tervezel hamarosan el is költözni. Találj ki valamit, hogy nem állsz készen rá, nem érzed elég jónak magad hozzá.


Vagy mondd azt hogy ti kettőtöknek nagyon eltérő az életmódja ezért úgy érzed nem illenétek össze. Nekem eddig ez eléggé bevált.

2011. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

jaja, a más életmód bejön, kifejtheted, hogy az utolsó áldozatod pl. még ki se vérzett teljesen, még mindég csöpög az ágyad felett meg ilyenek :D :P LOL!

ez még kamudumának is rossz :) más életmód, szerintem gyenge :/

2011. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A csaj otthonülős, de te minden nap bulizós és a haverokkal bebaszós vagy. Így már érthető mire gondolok?
2011. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

persze hogy értem, de szerintem..

igazából ha egy lány tényleg szerelmes, akkor nem akadály, ezért gondolom, hogy ez olyan lekoptató szöveg mint amit a csajok szoktak :)

de mivel nekem nincs kostruktívabb ötletem, ezért nem kötözködésnek írtam, csak egy gondolat.

az én megoldásom az volt (feljebb) hogy nem baj az ha 2 nőd van.

2011. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az igazat mond meg neki hogy másba vagy szerelmes és ennyi!!!Ez így a korrekt!!!VAgy játcani szeretnél vele???
2011. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!