Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki nagyon törődik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon törődik egy lánnyal akkor rögtön a barát zónába kerül? :S

Figyelt kérdés

miért lehet ez? ebben a tanévben lett 3 jó, csaj barátom, de mindegyik betett a barát kategóriába, komolyan a mai lányoknak csak a nagyképűek kellenek többnek? elégszer hallottam már, hogy akivel úgy mehet h megvédi, fél tőle a másik srác stb... ebböl a 3bol 3 nagyképűvel jött össze...

régóta tagja vagyok az oldalnak de mindig ugyan azon tulajd. jönnek le... aki ma már nem rossz fiú az nem kell a lányoknak? 18f


2011. márc. 5. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, a csajoknak kell a nagy pofa, némi rosszfiúság és az önbizalom. Elsősorban talán az utolsó tulajdonság. Legalábbis tapasztalataim szerint ezek a dolgok vonzóak. Megmondom őszintén, hatalmas pofám van, de hozzá tartozik h nem csak jártatni merem, oda is merek állni bárki mellé ha gáz van, nem vagyok igazi rosszfiú, de sok gázos helyzetbe keveredtem már, viszont nem cigizek, nem drogozok, nem lopkodok vagy bármi, elég ha kicsit titokzatosabb az ember és nem mond el magáról mindent, és tele vagyok önbizalommal is. Tudom h mennyi csajnál volt vagy épp lehetne most is sikerem, akinek meg esetleg nem kellek mégsem, az nem tudja mit veszít. Ez ennyi! :D És ezek tudod mire jók amiket leírtam? Arra h a 170cm alatti magasságommal (tehát alacsonyabb vagyok a csajok jelentős részénél, vagy pont hasonló magasságú) képes vagyok rengeteg csajt felszedni. Volt már sokféle bnőm, és még annál is több alkalmi kapcsolatom, és most is akad nem 1 csaj aki tudom h vonzódik hozzám. Pedig nem vagyok a csajok álma. Se magas nem vagyok, se izmos, sem pedig gazdag, a divat meg hidegen hagy, úgy öltözöm ahogy nekem jól esik, és mégis vevők rám a csajok. Szal a lényeg, tudj beszélni, legyen kisugárzásod és légy határozott. Ezekkel lehet esélyed.


"életművész"

2011. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha figyelmes vagy és bókolsz akkor nem a barát kategóriába kerülsz. Ha meg igen ez van. Ritka a normális ember már..
2011. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha velem nagyon törődne egy srác, akkor biztos többre gondolnék barátságnál.
2011. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na, akkor most röviden elmondom mi lehet a gond. Talán nem hiszed el, de valójában pont azért nem járnak veled, mert túlságosan is kedvelnek. A jó fiúk úgy próbálnak közelkerülni egy lányhoz, hogy meghallgatják, úgymond lelkiznek vele. És ez által te leszel az ő lelki szemetese, akinek mindent őszintén elmondhat. Ettől kezdve nagyon sokra értékel, és tudja, ha összejön veled, akkor előbb-utóbb szakítani is fogtok. Márpedig ő nem akar elveszíteni egy ilyen jóbarátot. Mindegy, hogy mennyire vagy neki álompasi, nem fogja ilyenekkel elrontani. Nem azt mondom, hogy legyél vele bunkó, hanem azt, hogy ne legyél egyből a lelkitársa. Először udvarolj neki, hódítsd meg, (az elhanyagolás fontos, mert a csajoknak nem az kell ami az ölükbe pottyan, hanem az amiért meg kell küzdeni. Ez egy izgalmas kihívás) és aztán lelkizzetek, így majd szintén nem akar majd elveszíteni, de már szerelmes beléd ezért levakarhatattlan lesz a lány.

'A feleség nem más mint a legjobb barátod, akinek még a mellé is megfoghatod' (H.S)

2011. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok Hölgyek!


Én 21/F vagyok, és udvarolgatok 1 lánynak, aki 3 hónappal idősebb nálam... gondolom nem hülye, elég érett, sejti biztosan, hogy nem a kutyája vagy a ruhája tetszik... hanem Ő. Viszont a barát-zónától én is rettegek! Nekem az valami gyűjtő hely, nem is tudnék úgy beszélgetni vele, hogy tudnám, sose csókolhatom már meg, nem foghatom meg a kezét, nem simogathatom meg az arcát. Na de a lényegre térve: olvastam, hogy határozottság, kisugárzás, jó beszélőke, törődés... ez nálam mind megvan. Én abban hiszek, hogy igenis van esélye egy srácnak a lánynál, ha kedves, aranyos! Ez a csaj ráadásul 2 centivel magasabb nálam, mondhatom szép, nem elég hogy fiatalabb pasit fogott ki, még nem is akkora mint ő! :))


Most pedig elmesélek egy 3 napja történt esetet, tanulságos lesz!

Msnen beszéltem a csajjal, látván, alig ír vissza, gondoltam hogy mit veszíthetek, elkezdtem nyílt lapokkal játszani!!!!!! Mondtam, hogy jó, akkor nincs esélyem nálad, és ennek tudatában nem is töröm magam, meg hogy nem vagyok az eseted, legalább ezt is megtudtam, meg nem érdemlek meg ilyen szép lányt, feladom, blablabla.... majd a csaj kedvesen azt mondta, hogy hagy döntse el azt ő, hogy van e esélyem, és nem áll szándékában kihasználni!!! Majd nagy nehezen kiböktem, hogy egy ilyen megnyilvánulás után tuti nincs esélyem nála! De legalább tudom! Elfogadom ez van! És mondta, hogy kapsz egy utolsó esélyt, és nagyon vigyázz rá. Meg egy tanácsot: a megismerkedéshez idő+türelem+kitartás kell!!! Nem úgy tűnt nekem, mint akinek nem kellek :):) Azóta kapott tőlem egy általam írt szép verset iwiwen, és annyira tetszett neki, hogy a szem. üzenetében abból idézett 2 sort :D Szal fiúk fel a fejjel!! 21/F

2011. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Először udvarolj neki, hódítsd meg, (az elhanyagolás fontos, mert a csajoknak nem az kell ami az ölükbe pottyan, hanem az amiért meg kell küzdeni. Ez egy izgalmas kihívás)"


Az udvarlással és a meghódítással egyetértek a többi már kor függő, mert nagy igazságokat írnak itt kollégák a barát zóna meg légy bunkó stb..de azért tegyük már hozzá, hogy kiknél, mert ami bejön egy 15 éves kislánynál nem biztos, hogy nyerő egy 27-28 éves nőnél!


És igen, ha tetszik egy lány és többet akar tőle a fiatalúr akkor nehogy már "haverként közeledjen" és kérdezgesse a matekháziról meg az esti filmről és a többi hanem egyértelműen a lány tudtára kell adni, hogy bejövős.aztán ha nem kerülgetik a forró kását nincs gond a barát-zónával. Nálam ilyen gond sose volt, mert akitől többet akartam arra ráhajtottam( egyértelműen "jelekkel" vagy élőszóban) de tudtára adtam, hogy mint Nő kell aki pedig nem kellett mint nő na azzal lelkiztem, mert nem mint Nőre tekintettem csak egy emberre aztán ha csaj akart volna többet akkor sem lett volna semmi..mert már ÉN soroltam be a csajt a haver kategóriába. Ahonnan nincs visszaút.


Szóval udvarolni kell ez a hanyagold..hát óvatosan..mondjuk egy 25+ nővel nem ajánlatos eljátszani,

tizenéves csitriknél meg működhet, de házasság nem igen lesz belőle..szóval mehet a taktika ezerrel.

2011. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!