Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki nagyon törődik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon törődik egy lánnyal akkor rögtön a barát zónába kerül? :S

Figyelt kérdés

miért lehet ez? ebben a tanévben lett 3 jó, csaj barátom, de mindegyik betett a barát kategóriába, komolyan a mai lányoknak csak a nagyképűek kellenek többnek? elégszer hallottam már, hogy akivel úgy mehet h megvédi, fél tőle a másik srác stb... ebböl a 3bol 3 nagyképűvel jött össze...

régóta tagja vagyok az oldalnak de mindig ugyan azon tulajd. jönnek le... aki ma már nem rossz fiú az nem kell a lányoknak? 18f


2011. márc. 5. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attol, hogy figyelmes vagy valakivel es torodsz vele, meg nem leszel egybol a barat "kategoriaba", oda attol kerulsz, ha nem jossz be valakinek, de mint ember kedvel, es nem akar megbantani, hogy a szemedbe mondja. Es igen, a lanyok tobbsegenek, abban a korban a rossz fiuk kellenek, mert izgalmasak, es azt hiszik, az o eletuk is izgalmas lesz melletuk, hat ez majd idovel meg fog valtozni.
2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen
2011. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
értem, de am a 3 az nagyon kis szám sokakhoz képest, mégis ezen 3 lánynál sem... annyira elkeserítő hogy egyszerűen nincs esély...komolyan mondom nem ismerek már magamra... tseszegettem eleget haveromat hogy ne emózzon az ilyen dolgokon erre mi lett, olyan zenéket hallgatok és nyugtat meg amit régen anyával szoktam meg stb... meg minden rossz lett... egyszerüen nemtudom mi lett velem:S...Múlnak a gyermek évek nincs visszaút...
2011. márc. 5. 21:56
 5/16 anonim válasza:

Én erre szoktam mondani, hogy nincs meg a kémia két ember között.

Valószinüleg csak peched van, hogy 3 ilyen lány jött egymás után, de nehogy feladd!


Nem ismerem a körülményeket, de simán lehet, hogy még késöbb kialakul valamelyikkel a dolog, csak idő kell, hogy rájöjjön az illető, hogy nem csak barátnak vagy jó.


Amúgy, az sem jó, ha folyton ott vagy a lánynak, próbáld ki egyszer az épp aktuális kiszemelttel, hogy egy kicsit hanyagolod ;)

2011. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"...simán lehet, hogy még késöbb kialakul valamelyikkel a dolog"


Ha be kerültél a barátzónába, onnan rohadtul nem fogsz tudni kijutni. Tanulság: nem szabad kedvesnek lenni senkivel, törődni meg végképp nem és akkor sikered lesz.


Ne aggódj, ha majd a nagyképű gyökerek párszor kihasználták, megcsalták és megalázták őket, akkor már te is jó leszel, mint egyfajta "vigaszdíj". Ez azonban színtiszta lenézés és ha van benned egy kis tartás, elhajtod őket.

2011. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát a komoly feladás határán vagyok :S:/.. hanyagoltam már... az lett az eredménye, hogy jajj de hiányoztam neki, aztán folytatódott az ellaposodottság :(, majd most megint hanyagoltam, megint ugyanez... elég már:/ a legjobb haver is messze van hogy egy jót dumáljak vele és lapáttal szedjenek össze, de nyomjam ki magamból az egészet ami fáj :S ezvan :S
2011. márc. 5. 22:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, és rám is nagyon rossz hatással van. Azzal, hogy hanyagolni kell őket csak az a baj, hogy akkor mégis hogyan fejezzem ki az érdeklődésemet, vagy a szeretetemet valaki iránt?
2011. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
na ezaz, bár én már magamtol kapok frászt milett velem... ha van lehetőséged menjetek el legjobb haverral egyet sörözni, aztán töltsd magad óvatosan offra, utána pár napig jobb lesz... visszatérve a témára... sok srác aki törődést is adna le van szarva már :S ismerős körömbe 80%nyi pártól hallottam kb azt h: megkérdem: szereted is vagy csak vele vagy? válasz:vele vagyok így úgy amúgy jó így lenni amúgy lenni... jó ez a felszínesség? mert elhánynám magam tőle... de ez megy... akk ink örök egyedüllét mint ez... hiába mint sok másik hszben is benn van, a 'jó' fajta fiúk ma már trágyának sem kellenek, csak sokan arra nem jönnek rá, hogy ki lehet húzni belőlük a rosszat, ami kellemesebb is lehet mint ha egy tuskóval lenne aki csak keféli... na jól van.
2011. márc. 5. 22:54
 10/16 anonim válasza:

Elöző vagyok, aki a ,simán lehet, hogy még késöbb kialakul valami' szöveget mondta.


Nem értek azzal egyet, hogy nem lehet kialakulni a barát zónából. Jó persze, nem mindig és nem mindenki, de nekem nem egy olyan barátom volt akire elötte csak haverként tekintettem és egy ideig eszembe sem jutott hogy jé, ez a srác akár még számításba is jöhet.


Az meg végképp nem megoldás hogy jól berúgsz a legjobb barátoddal és akkor jobb lesz, egy ideig persze, amíg van hatása, de aztán meg sokkal rosszabb.


Szerintem ismerkedj, próbálkozz más lányoknál, de ne adj meg nekik rögtön mindent, ne látszódjon, hogy mennyire odáig vagy értük. Jó, mutass persze azért mutass érdeklődést :)


Valaki kérdezte, hogy miért jó az ha hanyagolod őket egy ideig és mégis, akkor hogyan kellene a tetszést kinyílvánítani. Ennél a lépésnél ez a kulcsa az egésznek. Nem kell.

Hogy miért? Valószínüleg a női hiúság az oka. Mert az tök jó érzés amikor valaki körbezsong téged, de amikor az illető egyik pillanatról a másikra már semmilyen érdeklődést sem mutat, akkor elkezdünk gondolkodni azon, hogy mi történhetett, miért nem kapjuk már meg ugyanazt a figyelmet, ha másik lány jön képbe akkor miért ő stb. stb.

Ennél a pontnál pedig simán elképzelhető, hogy a leányzó rájön, hogy igazából most vesztett el egy számára nagyon fontos illetőt.

De persze ez nem minden esetben történik így.


Viszont fel a fejjel! Tudom, hogy most szörnyűnek itéled meg a helyzetet, de ez nem a világ vége. Annyi nő szaladgál a világban pasi nélkül :)

2011. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!