Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18/F Testszőrzet? - LENT

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/F Testszőrzet? - LENT

Figyelt kérdés

Egy 18 éves érett férfi vagyok, aki sok srácot megelőzve eléggé szőrös. Ezt egy erős arcszőrzetet, erős mellkasi és hasi, erős kar és láb, erős nemiszervi szőrzet, valamint gyenge hátszőrzetet jelent. Ez évekig nem zavart, de az utóbbi fél évben elkezdtem hajvágó géppel rövidre vágni a testemen az összes szőrt (hónaljam borotvált, csupasz).

A kérdésem lányokhoz, hogy taszító-e a valahol a rövid és hosszú közöttire borotvált férfi felsőtest és nemiszerv, vagy ez inkább taszító, és kezdje kacsingatni a gyantáztatás felé?


2011. márc. 4. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

faszomöccse vagy te nem férfi!

Én se vagyok férfi a 22 évemmel!

2011. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem csak a mellkas szőrzet zavar.
2011. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát tudod első válaszoló, lehet, hogy a kérdező, ezerszer érettebb a 18évével, mint te a 22vel....
2011. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Aki azt írja hogy én 18 évesen egy érett szőrös férfi vagyok, az még gyerek. :) Hagyjuk.


Kezdj "kacsingatni" a gyantáztatás felé. :o)

2011. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom is elég szőrös... engem nem zavar mert szeretem. :)))

19/L

2011. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egy 18 éves érett férfi vagyok"

LOOOOOOOOOL XDDDDDDDDDDDDDD


Amúgy ha hónalj borotvált, lent rövidre nyírt, akkor nem gáz.

Ha elkezded gyantázni a lábad, karod, én megütlek. :D:)

2011. márc. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján mintha magamról beszélnék! Engem mindig is zavart,hogy erős,sok ,és hosszú testszőrzetem van,ráadásul a baráti,ismerősi körben senki sem ilyen,és ugye viccelődnek,néha cikiznek miatta.Én is sokáig nyírtam,rövidítettem,de aztán rájöttem,hogy a rövid szőr is szőr és jobb ha teljesen leszedem.Eddig minden barátnőm jobban szerette ha nem vagyok szőrös,vagy csak kicsit,és valahogy én is jobban érzem magam bunda nélkül.
2011. márc. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:) Látom megrökönyödtetek 18 éves érett férfin, valóban, rosszul fejeztem ki magam, nem fejben, hanem testileg értettem (azaz szőrösebb vagyok mint egy átlag 18 éves)

Gyantázás alatt énsem a lábamra, meg a kezemre gondoltam, hanem inkább a mellkasra, és a hasra. :)


Mindenesetre, köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2011. márc. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!