Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindenki azt mondja hogy a pasik a nagymellű lányokat szeretik, közbe meg ez nem is igaz? Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem tapasztaltam hogy a nagymellűeket szeretnék. Sőt.... Minden kismellű csaj erről panaszkodik , közbe a pasiknak meg jobban bejönnek.
2011. márc. 4. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jaja össze lehet hasonlítani a fériak aggályaival a mérete miatt. Nem az a lényeg, hanem az aki hordja. Ha férfi farok az vagy női mell mind1, mert a belső értékek számítanak, ha valaki komoly kapcsolatot akar.

Nézd a jó oldalát a kis melleknek. Nem fognak annyira lógni. Legalábbis az enyém nem fog szerintem, mert az enyém tényleg apró. Amúgy ebből nem volt hátrányom csak ruhaválasztásnál mikor olyan bazi nagy mellvarrást csinálnak főleg az alkalmi ingeknél és hiányolom, hogy apró mellekre nem terveznek frankó felsőt ami kiemeli a picike ciciket.

22/N

2011. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Van egy leányzó, baromira féltékeny voltam rá még fiatalabb koromban, a csajszinak pici formás feneke van, karcsú dereka, szóval tényleg vékony, és ehhez természetellenesen nagy mellei. De mindez természetesen, és ruhában jól is néz ki. Egyszer azonban átöltözött előttem... a mellei a hasát verték. Hát én azóta nem akarok nagy melleket.

Az hogy a pasiknak ez mennyire jön be... eleinte mindegyiknek tetszik, hisz szupernormális inger (nem tudom ki mennyire tanult biológiát), vagyis teljesen beindítja a fantáziájukat. De hogy egy idő után nagyon kényelmetlen, a srác számára is, és kiábrándító, hogy semmi tartása és lóg... hát szerintem elég valószínű. Persze, akinek hirtelen nő meg a melle, annak 1 ideig még nagyon jól néz ki, de a gravitáció mindre hat és a gigászi szexi idomokból lógó csápok lesznek.

Persze, a kis mell is tud lógni, és vannak olyanok, akiknek nagyon nagyon sok időbe telik, mire picit megereszkedik a termetes mellük, de átlagban azért nem ez a helyzet.

2011. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire jó a kicsi mell és mindenkinek az tetszik, akkor miért magyarázkodnak kis mellű nők? A kövér embereket is azzal vígasztalják, hogy a külső nem számít csak a belső érték, de mégis nehezebben is találnak párt maguknak.
2011. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
pasik? melyik pasik? nem mind ugyanazt szereti. meg én úgy gondolom nem a méret számít, hanem hogy formás legyen.
2011. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én pont azért kérdezem mert nagy a mellem. Erre megint olyan válaszok jönnek hogy miért jó a kicsi. De arról nem lehet tenni hogy kinek milyen van. Egyébként meg kis mellre sokkal jobban lehet találni ruhát mint nagyra.
2011. márc. 4. 22:29
 16/19 anonim ***** válasza:
66%

A nagy mellek azért jók mert azon aztán megtud akadni a szem, viszont nagy hátránya hogy ezek után nagyon szép arc kell hogy ne a melleiddel beszélgessünk eztán. Azután még ott van az értelem is mert manapság mindenkiben él a sztereotípia hogy a nagy mell kis ésszel jár, pedig egyáltalán nem állnak exponenciális arányban egymással. Amúgy meg ha a tulajdonosát szeretem akkor mindegy mekkora vagy hány van, felőlem lehet egy darab középen akkor sem zavarna. Lehet mondjuk kancsal lennék tőle :P

26 ff

2011. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na ezt elbasztam exponenciális helyett fordított arányosságra gondoltam, mielőtt valaki matekzseni beleszólna.

26 ff

2011. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy lány nem talál fiút magának, még nem biztos, hogy a melleit kell okolnia, mert van ugyebár több testrész is, és a legfontosabb (nekem legalábbis) az ARC. És a belsőről, kisugárzásról még nem is beszéltünk...


De a témánál maradva, az a definíció is elég sekélyes, hogy "nagy" és "kicsi" mell, mert fontos a "mihez képest". Le is írom, hogy mire gondoltam:

Egy 150kg-os, hordótestű, malacfejű lányon, akinek összeérnek a zsíros sonkái lehetnek akkora tőgyek is, amire egy tehén is irigykedne, de lefogadom, hogy 100-ből 99 férfinek NEM fogja beindítani a fantáziáját...

[link]


De ha egy relatíve vékony, szép arcú lányka van az átlagosnál jobban "megpakolva", az már valóban kiválthat 1-2 pajzánabb gondolatot a férfitársakból:

[link]


(ui.: a képeknek azt szúrtam be, amit kidobott a Gugli illusztrációként)


Vagyis, hiába nagyobb mellű az 1.-nek linkelt "hölgy", mint a 2., de a többség mégis az utóbbi lányt nevezné bögyösnek. Oda akarok kilyukadni, hogy lásd, hogy ez a kérdés nem olyan egyszerű, mint amilyennek első olvasatra tűnik...

2011. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A második képen lévő csajé is elég undorító, látszik, hogy ha levenné a bikini felsőt, a térdét csapkodná.

Ráadásul kicsit mintha meg is lenne görnyedve, mintha fájna a háta tőle.

Ha nekem ekkorák lennének, tuti kisebbíttetném.

2011. márc. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!