Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindenki azt mondja hogy a pasik a nagymellű lányokat szeretik, közbe meg ez nem is igaz? Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem tapasztaltam hogy a nagymellűeket szeretnék. Sőt.... Minden kismellű csaj erről panaszkodik , közbe a pasiknak meg jobban bejönnek.
2011. márc. 4. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez így igaz!


A kisebb mellűek jobban bejönnek, a túl nagy az már csúnya és formátlan, én azt mondom, hogy azért ne legyen lapos, legyenek kivehető mellei és legyen meg a formája.


nézd meg ennek a csajnak sincsenek nagy mellei hanem pont jó pont megfelelő: [link]

2011. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Hát egy E-s cici kirakva szerintem a férfiak 80%ának bejön (kivéve persze a melegek, az más kérdés)

Az meg hogy kit sikerül megkettyenteni a diszkó után, teljesen független a méretektől.

2011. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vanak olyan férfiak, akiknek a nagy melü, másoknak a kismellü, megintcsak másoknak meg a közepes tetszik. Ugyanis olyan nincs, hogy a férfiaknak csak egy valami tetszik, ugyanis olyan, hogy FÉRFIAK nincs, csak sok férfi külön, akik más-más emberek.
2011. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Egyiket sem szeretik jobban. Sosem volt hátrányom abból,hogy nagy a mellem, de szerintem a kismellűeknek sem abból, hogy kicsi. Kinek a pap, kinek a papné, én örülök, hogy nálam így alakult.
2011. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de ez olyan, mint a farokméret... Lehet mutogatni, de nem biztos, hogy működik... És önmagában ez nem határoz meg egy kapcsolatot.
2011. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Márpedig de, nekem jobban tetszenek a nagyobb mellű lányok :o Akkor én vagyok a szar? :(
2011. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem még a videón látottnál is jóval kisebb mellem van, mégis akadt udvarlóm. És a párom is imádja őket. Nekem olyan picik, hogy kosaras illetve merevítős melltartót abszolút nem kapok, hanem toppot kell felvennem, ha kicsit átlátszóbb felső van rajtam.

22/N

2011. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

Ha a testi dolgokat vesszük figyelembe, akkor egy nagyon kicsi mellett is lehet kompenzálni azzal, hogy mellette feszes szép hasad van jó combjaid, jó segged és kedves mosolygós arcod, és ez már réges régen feledteti azt hogy ugymond laposabb vagy.


De nem a mell a meghatározó egy kapcsolatban! - ahogy azt már előttem is mondták.


Nem emiatt nem kell vagy kell egy csaj.

2011. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De azt szeretik! Csak az más kérdés, hogy megtudja-e a pasi hóditani a mell tulajdonosát! Mert amelyik nőnek nagy van az tudja magáról, hogy tetszik a pasiknak és őt nem könnyű megszerezni.
2011. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez is olyan vita, mint hogy minden nő/pasi masztizik, vagy nem, a külső a számít a legjobban, vagy nem stb. Most ki lát bele mindenki életébe, fejébe? Ez is egyénfüggő. Én például konkrétan ismerek két pasit, akik közül az egyik a nagy ciciket szereti, a másik meg kifejezetten a kis mellű lányokra bukik. Ebben a témában sem lehet azt mondani, hogy minden férfi a kis mellűeket szeret, csak mert te többségben ilyennel találkoztál.
2011. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!