Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki bejön és az a terv hogy beszélgetek vele msn-en, majd megkérem hogy várjon meg suli után és aztán lebeszélem vele a randit.De mi lesz ha msn-en megkérdezi hogy miért vettem fel és hogy mit akarok tőle? És még csomó olyan kérdést amire élőben szeretnék választ adni. Nem msn-en szeretném ezt az egészet megdumálni vele, de mi lesz ha faggatni kezd? Mit mondjak neki? Kérlek segítsetek! :)

16F


2011. márc. 4. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, mondd hogy menned is kell le msnről, csak erre akartad megkérni, mert valamit szeretnél megbeszélni vele holnap. és aztán írd, hogy menned kell, és lépj le akkor is ha még faggatózik(: mondjuk azt várd meg, hogy írja-e, hogy oké: D
2011. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tényleg:D

De hülye vagyok. xD


Kösziii :)

2011. márc. 4. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
nincsmit, örülök, hogy segíthettem. x DD
2011. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem azért majd óvatosan a könnyfakasztó vallomásokkal...eleinte:D
2011. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés :)
2011. márc. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!