Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan lányok akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akit érdekel a politika?

Figyelt kérdés
És szeretnek is beszélgetni róla.
2011. márc. 3. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen.


14Nő

2011. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Lendvai Ildikó vagyok, a "Helmet" csak álnév.
2011. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
maga a politika érdekel, de a lenyúlásos magyar politikától lavorba hányok!
2011. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne...
2011. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert velem egy lány sem akart a politikáról beszélni,sőt amikor arról beszéltem leállitottak, hogy ne politizáljak.
2011. márc. 3. 20:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem előző barátnőm nagyon szeretett a politikáról beszélni... Sajnos sokkal jobban mint én... Szóval van azért olyan is:P
2011. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sokáig próbálkoztam a kvantumfizika, és az elektrohidrodinamika szépségeivel, és titkaival csajozni, sajnos gyakran voltam sikertelen.

Lógjál többet egyetemek körül, esetleg próbáld felcsípni Selmeczi Gabriellát, esetleg Morvai Krisztinát, vagy lépjél be a jobbikba. Ott pár tőmondattal is lehet érvényesülni.

2011. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én például imádom, csak olyanokkal nem, akik nem értenek hozzá. A politika kategória gyönyörű tárháza azoknak, akiknek gőzük sincs arról egyáltalán mi van, a miértje pedig már valóban luxus. Van kivétel, de elenyésző.

Illetve én nem szeretek nagyon fiatalokkal politizálni.

Valamint arra sem vagyok hajlandó, hogy hülyeséget hallgassak, mert a helyes megoldás mosolyogva legyinteni, de sajnos nálam néha kiverik a biztosítékot és képes vagyok folytatni a vitát, ami pedig meddő, mert az ilyeneket képtelenség meggyőzni.

2011. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy én még fiatal vagyok, de értek a politikához. A baráti körömet éedekli a politika, mégha nem is értenek hozzá, de a lányokat nem érdekli ahogy én láttam eddig.
2011. márc. 3. 21:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Az érdeklődés szerintem egy nagyon hasznos dolog. Probléma akkor van, ha valaki nem tájékozódik, hall valamit fél füllel,vagy kitalál valamit, esetleg még költ is hozzá, utána azzal vitatkozik,aki naprakész és esetleg még ért is hozzá, átlátja a rendszert.
2011. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!