Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A politika tönkre tehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A politika tönkre tehet egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Különböző politikai hovatartozásra gondolok.
2009. jún. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez tönkreteszi akkor sztem bármi más is.
2009. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megesett már olyan. De ha legalább egyikőtök nem fanatikus politika mániás, akkor tök mind1.
2009. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a párommal más zenét kedvelünk, más öltözködésben az ízlésünk, filmekben és még sorolhatnám. 4 éve vagyunk együtt boldogan. Szerintem ugyanúgy a különböző politikai hovatartozás se szakíthatna szét egy kapcsolatot, mint a fent említettek, ha a felek eléggé szeretik egymást toleránsak, normálisan meg tudnak beszélni mindent és meghallgatják egymás véleményét ahelyett hogy a másik torkának ugranának. (na persze, azért a dolognak szerintem az is feltétele hogy egyik félnek se legyen a politika az élete középpontjában :))
2009. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aham értem világos én is erre gondoltam.

Csak nekem a főiskolai tanulmányaim többnyire a politikáról szólnak, de remélem ez se okoz majd gondot a következő barátnőmnek.:)

2009. jún. 1. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a politikai hovatartozás, világnézet egyáltalán nem csak annyi, mint a zenei ízlés!

Tönkre tehet egy kapcsolatot és ez természetes is!

Gondoljunk bele, teljesen más a felfogása a párkapcsolatokról, a családról az szdsznek és más pl. a kdnp-nek.

2009. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem tönkreteheti, de nem a politikai hovatartozás teszi tönkre, az már csak az utolsó rúgás.


valójában ilyenkor nem a politika, hanem a szemléletmód, egymás elfogadásának hiánya teszi tönkre

2009. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek üzenném, hogy itt arról volt szó, hogy egy már meglévő kapcsolatot tönkretehet e. Ha a két ember már eljutott addig hogy kialakítson egy párkapcsolatot, nem lehet annyira különböző a világszemléletük, mint ahogy leírtad.
2009. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pl az egyik felet a kapcsolat elején még nem érdekelte a politika, aztán egyszer csak elkezd pont a párjáéval ellentétes nézeteket valló párttal szimpatizálni
2009. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, kedves kérdező, hogy azt szólom le, amit tanulsz, és amit ilyen módon valszeg sokra tartasz, mert érdekel, stb, csak..

..a helyzet az, hogy a kedvesemmel réges-rég rájöttünk már, hogy világnézet, hozzáállás, értékrend stb dolgokban egyezik a véleményünk, ami hihetetlenül megnyugtató és biztonságos érzés - ezek után azt hittem, hanyatt esem amikor a közelmúltban kiderült az is, hogy mindezt két szöges ellenkező párt felé húzva..

Na innentől kezdve mondom én azt, hogy a politika úgy f*szság ahogy van.

2009. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Magyarországon az egy nagy f.
2009. jún. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!