Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelentett az, amit a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentett az, amit a srác mondott?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam először a chatről egy sráccal. Nem randi volt, csak találkozás. Beszélgettünk és sétáltunk. Egy idő után azt mondta, h. választhatok szóbeli csokit. Kérdeztem, h. az mit jelent. Erre ő: "használd a fantáziádat, ezt a mondást mindenki ismeri. Szóval milyen szóbeli csokit szeretnél?"

De nem tudtam rá válaszolni, mert nem értettem. Ti tudjátok, hogy ez mit jelent?


2011. márc. 3. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
talán valami szóbeli kedvességet? még én sem hallottam ilyet..:D
2011. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mióta a seggem hátul hordom, ilyet még nem hallottam...
2011. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok a hülye, h. nem ismerem ezt a kifejezést:D
2011. márc. 3. 20:40
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még :\
2011. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre csak valami hasonló ökörséggel lehet válaszolni, mint a lelki aranyhal.

Esetleg mondjad neki, hogy "persze, úgy hiányozott már ez neked, mint kígyónak a lábszárvédő"....

2011. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 PT-Daniel ***** válasza:
100%

26/F


Köszönöm! Most miattad erzem öregnek magam!


Fogalmam sincs! Lehet, csokra gondolt?

Amugy, meg miert kerdezi meg megegyszer is metaforikusan a hulye, ha mondtad, hogy nem tudod ertelmezni?

2011. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Funktasztikus ***** válasza:
55%
OMG..akk ö meg egy lelki kólátxD
2011. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
55%
Hát...nemtom..mifelénk a csoki az a csókot jelenti...nade a szóbeli csók az nem stimmel O.o szóval lövésem sincs mire gondolt..xD
2011. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok és fogalmam sincs :/

Kóser a gyerek? Egy füves ismerősöm szokott ilyeneket mondani, és nem jön rá, hogy azt ő maga találta ki... :S

2011. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szóban választhattál volna milka pirosmogyis mars stb mert nem volt rá pénze h megvegye

így szóban kaptál volna tőle egyet XD

2011. márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!