Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sportos fiúkat kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportos fiúkat kérdezem: mennyire értenétek meg?

Figyelt kérdés

Szeretek mozogni (Callanetics, Pilates, jóga), hastáncolok, túrázok, lovagolok, a kutyákat lemozgatni alapból nem egy órás kiruccanás. Szeretem az extrémebb sportokat, alig várom, hogy valakivel belevágjak :) Teljesen normális a kalóriabevitelem is, mégis van rajtam 11 kg plusz, annyit tudtam csinálni, hogy megakadályoztam a további kilókat. Nem genetika, hanem gyógyszer miatt van, ráadásul félrekezeltek vele, de addigra már kialakult a függőség. Fél éve kezdtük folyamatosan csökkenteni a dózist (egy másik orvossal), de még hónapokba telik, mire teljesen leállhatok vele.

Addig nem hiszem, hogy drasztikus módszer nélkül bármi változást tudnék elérni, az egész helyzet alapból szíven ütött, amikor hirtelen csak úgy feljött rám 4 kiló a semmiből :S

Most viszont megismertem egy fiút, aki pont olyan sportos életmódot él, mint én, csakhogy rajta meg is látszik. Ugyanazokat az extrém sportokat szeretnénk kipróbálni, és első randi hegyi túra lenne, félig lóháton :) Mindig is ilyesmit akartam :)


Az a helyzet, hogy tartok tőle, hogy a külsőm meghazudtolja a szavaim, és teljesen elvesztem a hitelem előtte :(

Sok ember állítja, hogy a gének miatt néz ki úgy, ahogy kinéz, stb., és nem akarok ezzel jönni neki (ráadásul a gyógyszerről sem szeretnék egy ideig beszélni vele).


Már elhatároztam, hogy amíg nem hagyom abba a gyógyszer szedését, addig nem ismerkedem senkivel, de már nem volt kedvem hónapokig várakozni...


Mit csináljak? Mondjam el neki? Vagy tegyek le róla, és mondjam neki, hogy mégsem tartom jó ötletnek, hogy találkozzunk?

Azt sem tudom, hogy elhinné-e, ha elmondanám, mert mindenki kifogásokat keres, akin van felesleg, csakhogy nekem izmom is van, és sokat teszek az alakomért, mégsem tudom ezt bizonyítani...


Egyébként nem tudom, mit vett észre belőle, mert küldtem neki egy csomó képet magamról, és neki a vékony lányok jönnek be, nem a molettebbek. Nem is merek rákérdezni :D


Köszönöm a véleményeket!


2011. márc. 3. 17:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tornaórás randit? :)) Megpróbáltam elképzelni, de nem sikerült. :)

Egyébként alapból aktívabb találkozást képzeltünk el, és a természetben még romantikus is egy ilyen kihívás :) Ha nem tetszenénk egymásnak, akkor partnerekként küzdenénk végig a kis túrát, nem kell egymásra koncentrálnunk, felszabadultabb lennék, mintha beülnénk valahova, és csak mustrálna, és azzal foglalkoznék, hogyan előnyösebb ülni :S Az ott viszont a saját közegem lenne, és egyből mutatnám is az életem. :)


De akkor előtte még komolyabban felvetem, hogy végülis mi a véleménye rólam, van-e valami, ami nem tetszik, őszintén. Csak nem értem, hogy miért nem mondta (hiszen nem én vagyok az ideálja alakra)? Láthatta, hogy nem vagyok nádszálvékony... Vagy nem őszinte, vagy bizonytalan...

Ha pedig azt mondja, hogy hááát, kicsit túl vagyok azon, ami tetszik - akkor hogy jön ki, ha elmondom, hogy mi az oka, és én sem szeretem?

2011. márc. 3. 20:39
 12/15 anonim ***** válasza:

Tetszik az elszántságod,végre egy igazi nő,aki nem jön a szeretsz fogadj el így is,igen itt kezdődik a nő,a többi csak van mint légysz_r a falon :D

Kérdező,drasztikus dolgot írok,tedd le a gyógyszert most azonnal,és mondogasd magadban gyógyszer nélkül jól meg vagyok,gyógyszer nélkül jól megvagyok......,és kezd el vizualizálni a tökéletes alakot hozzá,és hogy nem szeded azt a retket.Tényleg hidd el agykontrollal foglalkozok.Kezdj el diétásan kajolni,figy látogasd meg a body.builder.hu-t sok ötletet fogsz találni,ha akarod és látom igen tuti lemegy az a 10-es,becsülendő,hogy meg akarsz felelni,hogy a maximumra mész és nem csak vagy,szimpatikus vagy nagyon.

Én is keményen sportolok testépítő erőemelő vagyok,kemény nagyon munka,üzlet meg egyetem mellett,de nekem is a cél a legfontosabb ami mindig ott van.

Mond meg neki,hogy tökéletes alakot akarsz magadnak,és ezen dolgozol,és akkor is meg lesz,ezzel tuti leveszed a lábáról,ha látom a céltudatosságot akkor az nő egy komoly ember,akkor már labdába rúghat nálam például ilyen nő max.5% ha van.Csak lássa,hogy megteszel mindent,mert mi sportos emberek teljesen eltérünk az átlagtól,mi nem csak úgy elvagyunk,hogy jó minden ahogy van,hanem az élet minden területén küzdünk állandóan,nem hiába a mk sportemberek általában sikeresek vagyunk,mind az üzleti világban,mind vállalkozásban,mind célkitűzésben,mind párkapcsolatban,jah és sportban.Mi nem fogadjuk el a dolgokat ahogy van hanem teszünk érte,hogy minden jó legyen ahogy akarjuk,ez különböztet meg minket az átlag embertől,akinek csak sodródik az élete.


Kicsit hosszú volt,de a lényeg,hogy jó úton haladsz,csak előre néz,ne hátra,tűzz ki célt és érd el.


23F

2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szép összefoglaló volt 23f!
2011. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat és a fáradtságot utolsó előttinek :)

Egyébként ez még a kisebbik baj, hogy elhízottá tesz. Gyűlölöm ezt a gyógyszert, és az orvost is, aki szépen, hazugságokkal belevezetett – amióta szedem, kába vagyok és fáradékony, mintha álomban lennék, így csináltam végig a gimis éveimet, és csak most jutottak el odáig az emberek, hogy komolyan vegyék, itt valami gond van.

Ha nem szedem, akkor: napokig nem tudok aludni, második naptól folyamatos hányinger és hányás, szédülés, remegés, fázás, aztán az ellenkezője (és a hideg-meleg váltakozik), a vérkeringésem mintha le akarna állni, van, hogy egyáltalán nem érzem a végtagjaim, ha megérintem a bőrt vagy megnyomom, és mindenem bizsereg, még a szájpadlásom is. :S Nem tudom, mikor érne véget, a maximum 4 nap volt, amit kibírtam, de akkor már csak annyira futotta, hogy ültem teljesen üresen egész nap, mert erőm sem volt. Örülök, hogy már csökkenteni simán megy :) Agykontroll... esetleg meggyorsíthatná?

2011. márc. 3. 22:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia 23F sportos srác vagyok.

Igen az agykontroll mindenre jó,tényleg,érdemes elmenned,mert rengeteget segít.

2011. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!