Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sportos fiúkat kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportos fiúkat kérdezem: mennyire értenétek meg?

Figyelt kérdés

Szeretek mozogni (Callanetics, Pilates, jóga), hastáncolok, túrázok, lovagolok, a kutyákat lemozgatni alapból nem egy órás kiruccanás. Szeretem az extrémebb sportokat, alig várom, hogy valakivel belevágjak :) Teljesen normális a kalóriabevitelem is, mégis van rajtam 11 kg plusz, annyit tudtam csinálni, hogy megakadályoztam a további kilókat. Nem genetika, hanem gyógyszer miatt van, ráadásul félrekezeltek vele, de addigra már kialakult a függőség. Fél éve kezdtük folyamatosan csökkenteni a dózist (egy másik orvossal), de még hónapokba telik, mire teljesen leállhatok vele.

Addig nem hiszem, hogy drasztikus módszer nélkül bármi változást tudnék elérni, az egész helyzet alapból szíven ütött, amikor hirtelen csak úgy feljött rám 4 kiló a semmiből :S

Most viszont megismertem egy fiút, aki pont olyan sportos életmódot él, mint én, csakhogy rajta meg is látszik. Ugyanazokat az extrém sportokat szeretnénk kipróbálni, és első randi hegyi túra lenne, félig lóháton :) Mindig is ilyesmit akartam :)


Az a helyzet, hogy tartok tőle, hogy a külsőm meghazudtolja a szavaim, és teljesen elvesztem a hitelem előtte :(

Sok ember állítja, hogy a gének miatt néz ki úgy, ahogy kinéz, stb., és nem akarok ezzel jönni neki (ráadásul a gyógyszerről sem szeretnék egy ideig beszélni vele).


Már elhatároztam, hogy amíg nem hagyom abba a gyógyszer szedését, addig nem ismerkedem senkivel, de már nem volt kedvem hónapokig várakozni...


Mit csináljak? Mondjam el neki? Vagy tegyek le róla, és mondjam neki, hogy mégsem tartom jó ötletnek, hogy találkozzunk?

Azt sem tudom, hogy elhinné-e, ha elmondanám, mert mindenki kifogásokat keres, akin van felesleg, csakhogy nekem izmom is van, és sokat teszek az alakomért, mégsem tudom ezt bizonyítani...


Egyébként nem tudom, mit vett észre belőle, mert küldtem neki egy csomó képet magamról, és neki a vékony lányok jönnek be, nem a molettebbek. Nem is merek rákérdezni :D


Köszönöm a véleményeket!


2011. márc. 3. 17:05
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:

értelmesen fogalmazol, tagolsz stb.

sztem elhinné neked. mondd el.

2011. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha ezt így 1az1-ben bemásolnád neki, tuti megértené. Sztem beszélj vele igen. És őszintén.
2011. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem sok sportos alkatú fiút ismerek, aki összejönne molett lánnyal.

Akik sportolnak kondiznak, elsőre általában lenézik az átlagnál ducibb embereket, mindegy mi az oka.

Az első benyomás viszont nagyon meghatározó két ember között.

Ha vársz akkor lehet hogy továbblép, ha belevágsz lehet h csalódik. Elég nehéz döntés :S

Ha úgy gondolod, hogy sok múlik a kinézeten akkor próbáld kicsit húzd a dolgot, de ha normális a srác akkor megéri megpróbálni a találkozót. Igaziból az Ő hozzáállásán múlik, mert a tiéddel semmi baj sincs :) Viszont, ha ebben nem toleráns akkor lehet h más téren is lennének vele problémák...

2011. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! A gyógyszert is, mert tényleg mindenki olyan szöveggel jön, hogy pl. erősek a csontjaim, alkatilag vagyok ilyen...
2011. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Panda Péter ***** válasza:

légy őszinte szerintem is, ha jó fej, megérti, ha nem az, akkor meg ne is akarj tőle semmit.

és plusz pont a normális fogalmazásért, jó tagolásért, ilyennek kéne kinéznie minden egyes kérdésnek itt az oldalon.

2011. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én qvadozom, lovagolok, kerékpározom, konditerembe járok és még a munkám során is edzödöm 70 kg vok és a teltebb csajok jönek be nekem (70-85kg között)
2011. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is sportos vagyok és a karcsú lányokat kedvelem. De ha küldenél egy ilyen volt/ilyen most/ilyen lesz képsorozatot a fenti szöveggel, akkor meg tudnál győzni. Sőt! Már képek nélkül is meggyőztél.


Magasság/tömeget írnál? (Rajtam is van most 10 kg felesleg, de a versenysúlyomhoz képest...)

2011. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Első 17:22 – én is kétkedve fogadnám ezt a „kifogást” mástól, és ahogy írtad, a sportos emberek szintén sportosakat keresnek. Már csak az életmódom miatt sem passzolnék más alkatú fiúkhoz :) Innentől megértem azt is, aki emiatt nemet mond, hiszen ez működik fordítva is.


Ha szeretnék így kinézni, akkor egyszerűen odaállnék, és mondanám, hogy ez van, ezt kell szeretni, vagy elfogadsz, vagy búcsú mindörökre :)

De egyáltalán nem értek vele egyet. Az ideális súlyom 54 kg lenne, ehelyett 65 vagyok (a 165 cm-es magasságomhoz). Egy dolog vigasztal, hogy egyáltalán nem vagyok formátlan, mert a pluszok alatt van, ami szépen összefogja, igazából csak ez tartja bennem a lelket :)


Nehéz így kitalálni, hogyan kezeljem, mi lenne a legjobb módja a kapcsolatunk folytatásának...

2011. márc. 3. 17:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Azzal a 10 kg feleslegemmel is sportosnak nézek ki. Mert ott van alatt az izomzat és nem olyan tartásom, mint egy babzsák kutyának. Persze jobban érezném magam, ha leadnék legalább 4-5 kilót...

Küldd el neki ezt a linket!

Fontos a külső a párkeresésnél, de hidd el, nincs miért aggódnod, ha őszintén elé tárod a problémádat. Ha ezek után elköszön, akkor semmit sem vesztettél.

2011. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Élőben ő is más lesz mint amit te képzelsz most róla. Lehet hogy neked nem fog ő tetszeni. Első közös randinak mondjuk szervezz egy tornaórás randit. Lássa hogy nem félsz egy kis mozgástól. Amúgy ha a kis súlytöbbleted zavarja akkor nem ő a megfelelő neked. Ha el kell mesélned neki hogy a gyógyszer miatt vagy ilyen akkor soha nem engedheted majd magad el mellette úgy hogy ne paráznál hogy jajj most ezért biztos megutál. Ha bejössz neki bejössz minden hibáddal fogyatékossággal, tulajdonságoddal. Valaki itt írta hogy a hibáik teszik tökéletessé az embert.
2011. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!