Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki vissza vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vissza vagy ne?

Figyelt kérdés
találkoztam egy helyes fiúval,facebookon megkerestem,beszélgettünk,és mondta hogy lesz pár szabadnapja,erre én mondtam hogy jó pihenést,ő meg írta hogy kösz neked is.Erre írjak vissza vagy várjam meg még ő ír?Volt olyan hogy visszaírtam és nem válaszolt,akkor kérdeztem hogy miért nem ír már aztán megint elkezdtünk beszélgetni.De ha nem írok,lehet hogy azt fogja hinni hogy nem érdekel tovább,és ő sem fog többet írni,azt meg nem akarom.De ha meg írok és nem tud visszaírni,akkor én megint írjak kétszer?Mit csináljak,írjak valamit/mit,vagy nem írjak??
2011. márc. 3. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hívd el valahova, ne a faszbúk legyen már a világ közepe
2011. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de én hívjam őt? inkább megvárnám még ő hív el engem
2011. márc. 3. 15:30
 3/6 capslock ***** válasza:
100%

Nehogy írj neki...Ne rohanj utána,ez olyan megalázó.Ha felkeltetted a srác érdeklődését,úgyis keresni fog. Ha meg nem,akkor ne erőlködj,mert csak beégeted magad.Szerintem...

23L

2011. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha én azt írom egy lánynak, hogy lesz pár szabadnapom, akkor jelzem, hogy ráérek találkozni. Ha erre az a válasz, hogy jó pihenést, akkor el vagyok zavarva.

Emiatt neked kellene most lépned.

2011. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 koltt ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval, mert a perfekt beszélgetésnek kb. igy kéne kinézni:

-Figyu lesz pár szabadnapom.

-Igen??? És mit fogsz csinálni?

-Hát úgy gondoltam hogy találkozhatnánk...


Ehelyett :

-Figyu lesz pár szabadnapom.

-Igen? Akkor jó szórakozást.

-Hm.. hát neked is...

Ez kb olyan mint amikor odabújsz a kedvesedhez és szerelmesen a fülébe súgod:

-Szivem, úgy megkívántam valamit...

-Igen... van még agy kis káposztáspaszujleves a hütőbe, erigy egyél

2011. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó csak azt mondta hogy lesz pár szabadnapja és 30-adikán bent van menjek akkor vásárolni bár lehet hogy tényleg azt kellet volna amit mondtok :S most már mindegy
2011. márc. 4. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!