Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó volna 1 kis segítség! Nah?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó volna 1 kis segítség! Nah?

Figyelt kérdés
Tehát van 1 lány aki nagyon tetszik nekem.. holnap találkozok vele.. léci mondanátok ötleteket ugymond "témákra"? Tudom hogy majd magátol jön meg minden..Csak nem szeretném h. legyen kínos hallgatás.. :D nem 1 lánnyal jártam már de őt most nagyon akarom :)15/F
2011. márc. 2. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl beszélhettétek a szibériai tigrist fenyegető kihalásról,esetleg Napoleon hadjáratairól vagy a decimális számok BCD kódolásáról....
2011. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát... nem tom ismered a lányt? Mert ha nem, érdeklöj arról hogy a ő mit szeret csinálni........stb. meghogy meséljen magáról
2011. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a négyzetgyök függvény definíciójáról, alap és képhalmazáról és értelmezési tartományáról.


Amúgy érdemes kérdezned a gyerekkoráról, sok kérdést kell feltenni, amire nem "Igen" vagy "Nem" a válasz, hanem amiben aktívan kell válaszolnia :)


Pl. miket szoktál olvasni? - Általában thriller könyveket. - Ó, az nagyon jó, én imádom a thriller filmeket is! - Én is, és az akciófilmeket is. Melyik a kedvenced? stb...

2011. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .. :) első nagyon szellemes.. az inteligencia hiánya ott is megvan ;)
2011. márc. 2. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Légy puha vele nyugodt... A nehezén túl vagy ha már elhívtad randizni. Dőj hátra és próbáld meg élvezni. :-)
2011. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy biztos, csak úgy ne mond neki hogy na mesélj magadról , mert ez a mondat rosszabb minthogy egy félórás csönd van véleményem szerint..:D mert ez azt (is) sugallhatja hogy vagy nem akarsz vagy nincs kedved nagyon témázgatni de a csönd elkerüléséért legalább v mit mondjak neki , vagy az hogy nincs fantáziád feltenni egy értelmesebb érdekeltebb kérdést feltenni, és ez , a mondat úgy mond vész tartalékként hangzik..:D
2011. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezjó köszi :)
2011. márc. 3. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!