Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úr Isten mit csinálak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úr Isten mit csinálak hogy legyen valami?

Figyelt kérdés
Van egy akinek tetszek és nekem is tetszik és smároltunk egy Feszten és nagyon beleszerettem és megint volt egy buli és mindenki mondta hogy menjek oda hozzá és kavarjak vele mert ő is ezt akartam de nem mentem és a haverom kapta le őt de a lány nem akarta és mikor ment haza akkor csak átöleltem meg attam neki egy finom puszit hehehee szerintetek gyávának tart?????????
2011. márc. 2. 00:18
 1/5 A kérdező kommentje:
kijavitom (van egy lány akinek tetszem)
2011. márc. 2. 00:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát basszus ne légy gyáva és kezdeményezz. Tudom mondani könnyű, meg ilyenek, de máshogy nem lesz belőle semmi.
2011. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kezdeményezz nyugodtan, zöld a pálya tuti.:)


de egy nyelvtankönyvet is végy a kezedbe..


az és kötőszót pedig ha lehet ne használd ennyiszer.

2011. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja am mit csinálj?


-ess pánikba

2011. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok vágom kössz a biztató kommenteket
2011. márc. 2. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!