Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tánctanfolyamon csajozás hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánctanfolyamon csajozás hogyan?

Figyelt kérdés

Többen javasolták, hogy látogassak el egy tánctanfolyamra. Amúgy is érdekel, meg hát jó lehetőség ismerkedni.


Ismerkedés céljából mi a legjobb hely Budapesten? Minél több lány legyen és minél kevesebb fiú. Korcsoport: fiatal egyetemisták. És lehetőleg valami latin tánc, bár ezt nem muszáj. Táncolni még nem tudok, de hát azért megyek.

21 vagyok, és komolyabb kapcsolatot keresnék, azért is ide jövök és nem diszkóba.


Szóval mit javasoltok, hol nézelődjek? És ha kiszemelek valakit, hogy megy itt az ismerkedés?


2011. márc. 1. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tancon (latin=tarsas ?) egyforman vannak a nemek.

Nekem jar egy baratnom, pasizas miatt iratkozott be, de meg sosem jott ossze senkivel, pedig mar ott van ket eve. Vagy parok mennek, vagy melegek.

2011. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor visszavonom, nem muszáj latin. Mi a legjobb?
2011. márc. 1. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:

begyes tarsastaaancstandard meg atin is.

és hasznald ki a varosi npokat.

kuzeumok eszakaja,

tudosok eszakaja

mosis... ilyenek

2011. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Latin táncot kerüld, "b*zisegged" lesz tőle! (láttam tévébe D:)
2011. márc. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1:09: ezt részegen sötétben sikerült írni?

Na megpróbálom értelmezni:


Vegyes társastánc, standard meg latin is.

És használd ki a városi napokat.

Múzeumok északája, tudósok északája, mozis... ilyenek


Szólj ha valamit félre dekódoltam, de ez még mindig nem túl érthető. De azért köszi. :D Valaki esetleg használható választ tudna adni?

2011. márc. 2. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit kotekedsz kérdező, inkább örülnel a válasznak.

Azóta milyen táncra sikerült eljutni?

2023. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!