Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem rég randim volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég randim volt egy lánnyal, de abszolút nem tudok kimenni belőle, szerintetek?

Figyelt kérdés

A randi nem sikerült rosszul, de nem is kaptam semmi jelzést tőle h hogy érezte magát. Msn en szoktunk beszélgetni, de sajna a beszélgetéseket mindig én kezdeményezem. valahogy azt érzem nem igazán érdeklem. Pár napra a randi után prójbáltam hivni de nem értem el. Majd Msn -en elnézést kért, visszahívni nem tudott. Hétfőn gondoltam megkérdem tőle lenne e kedve összefutni, mire nem is tünt igazán lelkesnek, és közölte h neki csak hétvégén lenne jó. Mivel maximálisan csak azt érzem h én teszek a dolgokért töröm magam, keresem, ő semmit, azon gondolkodom ha még lenne is valami, nem lenne egy jó kapcsolat mert nekem kéne mindig futni utána mivel ezt szokná meg. Ergó ha nem keresném lesz*", ami tuti h nem vezetne jóra. Csak magamat sodornám rosszabbnál rosszabb helyzetekbe. Már töröltem őt Msn ről is a számát is, de kiváncsi vagyok a véleményetekre, illetve volt e olyan köztetek aki hasonlóan(kitartóan) végigvitte az udvarlást és végül kialakult a kölcsönös "vonzódás" egy jó kapcsolat.

Valakinek tapasztalat?


2011. márc. 1. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Minden lány után kell "futni", de van egy határ, amit te magad szabsz meg. Ne szívasd magad, biztos találsz olyat, aki nem így bánik veled.
2011. márc. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
tényleg úgy hangzik mintha szarna rád. ha ez így van lépj tovább. ha mégsem így van, akkor úgyis keresni fog ha felszívódsz. szóval olajra! :D
2011. márc. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen.De már ott leszűrhető a dolog,hogy randi után pár nappal felhívod,beszéltek és ő nem kérdez vissza.

Egyértelmű bukta.

De ne add fel szerintem!Elrakod későbbre és 2-3 hónap múlva új technikával újraindíthatod a dolgot.

Itt egy tipp,hogy mit csinálj.

[link]

2011. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudtunk beszélni telefonon randi ótta, mert nem vette fel. msn en említettem neki h szimpatikus volt a randin. Erre azt mondta h "örülök hogy az voltam". Ennyi. De mondom nekem ez nagyon rosz előérzetnek tűnik h mindig csak én megyek. Ebből sztem semmi jó igy nem sülne ki hoszabb távon. Ezért is tettem le róla.
2011. márc. 1. 01:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül is Én úgy vagyok ezzel az udvarlással...alapjaiban mind1 ki kit hiv meg randizni - a lényeg hogy kialakul-e egy olyan kölcsönös szeretet, szerelem, melynek következménye, hogy mindkét fél szeret a másik társaságában lenni. Mint férfi, én is szeretem, ha "udvarolnak" nekem, felhivnak, érdeklödnek a személyem iránt. Hogy az a másik is tudja, érdekel. Igen, legyen egy nö büszke a szó nemes értelmében. De ne legyen ez hideg és gőgös, mert esetleg a másiknak is szüksége van egy kis bátoritásra. Így lépek...
2011. márc. 1. 01:28
 6/6 A kérdező kommentje:
aztán majd ha látok némi érdeklődést felőle is ...
2011. márc. 1. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!