Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó dolog egy biszexuálissal összejönni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát te nem érted, miről magyarázok, de mindegy. :)

Ne húzd már fel magad, relaaax.

2011. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Dehogy húzom fel magam :) Csak próbálom elmagyarázni, hogy én hogy értettem, mert azt te nem érted :)
2011. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért, kérdező, kilátásban van? :DD
2011. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor lenne paradox, ha nem lenne ott, hogy számomra, vagy ha az első fele a párválasztásra vonatkozna :)
2011. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jó, vágom, csak máshogy értelmeztem.
2011. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ne marakodjatok már!

Borsófőzelék: az, hogy valakinek nincs baja a melegekkel/biszexuálisokkal, csak annyit jelent, hogy elfogadja, elviseli őket. Tehát nem utálja, nem veti meg őket. De attól még nem kell, hogy bukjon is rájuk. Ez olyan, hogy nekem sincs semmi bajom a marhára dagadt csajokkal, nem nézem le őket, nem szólok be nekik, rendesen tudok velük viselkedni, de járni nem járnék velük.

Egyébként egy biszex csaj van összejövőfélben, ha már kérdeztétek.

2011. febr. 28. 23:42
 17/19 anonim ***** válasza:
Jajj, hallod, ha neki akarod előadni a "Planck-állandó"-s dumát, vigyél már kamerát is magaddal :DD
2011. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utolso:milyen dumat?
2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!