Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó dolog egy biszexuálissal összejönni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

mint férfi, egy éjszakára szívesen összejönnék egy biszex csajjal, mert azok eléggé ribancok, és az izgat engem.

de semmi több.

2011. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Nő vagyok, soha nem kellene biszex férfi! Bláá, találja ki kit szeret. Nekem olyan sem kellene, aki már érintett meg "úgy" férfit.

Semmi bajom azokkal, akik mások, de számomra a férfi heteroszexuális.

2011. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Ez hülyeség, attól hogy biszex még nem ri banc. Csomó heteró és meleg is tud nagyon durván végigkefélni minden útjába akadó potenciális jelöltet. Ez inkább a személyiségtől függ.


Ugyan úgy viselkedik egy párkapcsolatban mint bárki más.

2011. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Hááát... izgalmas dolog egy ideig, sokan azt hiszik, de jó, vele aztán lehet csevegni arról, hogy hú ez milyen jó nő, még talán a véleményét is kikérnék, hogy szerinte... Meg hogy na talán őt sikerül rávenni egy hármasra...


De aztán sokan (van 2 biszex csaj ismerősöm) feladják a dolgot, mert ha komolyra fordul a párkapcsolat, akkor már egyből több az "ellenség", ráadásul fura érzés olyan valakire féltékenynek lenni, akire nem lennél az alapjáraton, hiszen a másik nemet képviseli, fura érzés nőtől félteni a nődet. Felkavaró tud lenni egy ilyen helyzet. Ha komolytalan a dolog, még fel is izgathat, ha a csajod elkezd flörtölni egy másik lánnyal, de utána már feszélyez, és többen paranoiásak lettek...


Érzékeny téma.

2011. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

"Semmi bajom azokkal, akik mások, de számomra a férfi heteroszexuális."

Eme összetett mondat két tagmondata üti egymást.


Én biztos nem jönnék össze biszexuálissal. De pasinak lehet, hogy jó lenne egy biszex csaj, mert együtt nézhetnének más csajokat, nézhetnék a meccset, finganának és böfögnének közben, emellett jó lenne a szex is. XD

2011. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért ütné egymást? Most komolyan. Az, hogy nincs vele bajom azt jelenti, hogy nem utálom őket, nem szólok be nekik rendszeresen, szóval engem nem zavarnak, de attól még az én szememben a férfi, heteroszexuális lesz.
2011. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pont ezért. Mert bajod nincs vele, de akkor is a férfi a nőket szeresse? Gondolj már bele.
2011. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mintha azt mondanád, hogy te nem utálod a csokis pudingot, de akkor is vaníliásat kérsz, mert milyen rossz lenne a csokis.
2011. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

19:37-es vagyok. Arról nem is beszélve, hogy normális (TEHÁT NEM RIBANC) biszex csajokat nagyon könnyű megbántani, ha vagy olyan bunkó, hogy tényleg elereszted magad, és olyan témákat feszegetsz, amiket egy "egyenes" csajnál kerülnél, mert tudod, hogy messzire mennél vele, és ha ezt kapnád vissza, neked is rosszul esne, féltékenykednél öntudatlanul is.

Ez egy hülye sztereotípia. Nekik sem esik jól. Attól még, hogy szexuális vonzódást képesek érezni a saját nemük iránt is, ha egy pasit választottak, akkor szeretnék megtartani. Ha szeretnek valakit, ugyanúgy szeretnék azt érezni, hogy tetszenek is a pasinak, mint nő, és nem csalnák meg őket. Erről meg ennyit. :D

2011. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de az, hogy nem vagyok homofób, nem ítélkezem, hol jelenti azt,hogy kit tartok férfinek? Mint ember az ég világon semmi gondom vele, de mint férfi, aki mint tudjuk nőnél esélyes kapcsolatra nem kellene, mert ennyi erővel akkor minden ismerősünkkel együtt lehetnénk.


Akkor ütné egymást a két tagmondat, ha azt írtam volna, szívesen jövök össze másokkal, de a férfi számomra heteroszexuális. Ez ütné egymást, viszont az én mondatom arra utalt, hogy engem nem izgat ki mit csinál az ágyban,az viszont igen, hogy én kivel osztom meg az ágyam.

2011. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!