Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig mentek egy lány után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mentek egy lány után? Főleg ha nincs visszajelzés

Figyelt kérdés
Meddig van erőtök menni utána? Ha ő semmit nem tesz a dolgokért...
2011. febr. 27. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Semeddig :D Ha nem jelez vissza semmit,magyarul álandóan elutasit,vagy ilyesmi...akkor értelmét nem látom :)
2011. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Moszuke ***** válasza:
2 konkrét bepróbálkozásig
2011. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szerintem kettőig érdemes :)! Utána már idegesítő.
2011. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a sarki kisboltig...
2011. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
megaztán ha mész is utána és összejösztök, az már veszett ügy. "te" háttérbe kerülsz..amolyan erős női fölény alakul ki ami nagyon nem jó..mert csak továbbra is te fogsz futni a lány után mert h az tuti nem változik majd meg. Annak meg se eleje se vége.....ti h gondoljátok?
2011. febr. 27. 23:17
 6/13 A kérdező kommentje:
érdekes téma azért kérdem...jányok válaszát is várom..
2011. febr. 27. 23:18
 7/13 anonim válasza:
Hogy érted, hogy nem jelez vissza? Nem válaszol az üzeneteidre, nem veszi fel a telefont? Mert ezek elég árulkodó jelek arra, hogy a lány nem akar tőled semmit, és nem kedves udvarló gesztusnak, hanem idegesítő zaklató gesztusnak fogja tartani, ha továbbra is írogatsz neki vagy hívogatod. Ha csak kéreti magát, akkor azért valahogy megoldja a visszajelzést.
2011. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor érdemes elmenni a végsökig is. Azt meg magad fogod érezni, hogy mikor kell feladni.
2011. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én már "sokáig" elmentem ilyen esetekben, de mostmár rövidebbre fogom fogni :D nézd, ha nincs más lehetőség, úgyértem nincs más nő, akkor miért ne lehetne tovább merészkedni?

Én úgy csináltam a legútobb, hogy tényleg elmentem a végsőkig, majd nem válaszolt, és én hirtelen sarkon fordultam: levelek törölve, képkomment levétele, más-lányokkal-táncolok képek föltétele...

megeszi majd még a rosseb az ilyen "lerázós" lányokat, mert azok mindig rosszúl választanak! Az a pasi, aki utánajár az ilyen dolgoknak, az egy hűséges, szivvel lélekkel odatevő partner, és amelyik lány igy utasitja el, az majd rútúl ráfázik az életben!

2011. febr. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A volt barátom több, mint egy évig bombázott sms-ekkel, levelekkel, telefonhívásokkal a szakításunk után, úgy is, hogy egy idő után már egyáltalán nem reagáltam. Amikor végre összejött valakivel, iszonyú megkönnyebbülést éreztem. Nekem valahogy az az ember, aki nem akar leszállni a másikról még akkor sem, ha egyértelműen reménytelen a helyzet, nem csak, hogy kicsit szánalmas, hanem néha kimondottan ijesztő is.
2011. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!