Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig maradok még egyedül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradok még egyedül? Már nem hiszem el! 22/F

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista fiú vagyok több, mint 4 éve nincs barátnőm. Általában azért akadnak próbálkozások a részemről, de ezek egytől egyig kudarcba fullad. Csajozni nem szoktam. Igazából lány ismerőseim sincsenek. A baráti társaságomban mindenkinek van már barátnője. Sőt a környezetemben már mindenkinek van párja. Sem a külsőmmel, sem a belsőmmel nincs probléma. Sprotolok rendszeresen. Vidám, humoros egyén vagyok, aki a társaság közepe. Hetente járok bulizni, szocializálódom. Mondhatni azt is, hogy kétségbe vagyok esve. Egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy nekem lehet valaha is barátnőm. Ez nekem most már annyira elképzelhetetlen dolog mint, hogy a Marson fogok bulizni :) Most kezdeményeztem egy lánynál, elhívtam egy randira de valószínűleg ebből sem lesz semmi..... kész vagyok.....:(
2011. febr. 27. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Oké, felfogtam.

És konkrétan annyi a kérdés, hogy meddig maradsz még egyedül? ... Ne haragudj, de nem látok előre a jövőbe. Annyit viszont tudok tanácsolni, hogy a remény hal meg utoljára és sosem szabad feladni. Tudom hogy sablon és közhely, de férfiből vagy, méghozzá erősből. :)

Az pedig annyira igaz, hogyha elkeseredetten kergeted a szerelmet, akkor messziről elkerül, ha pedig elkezded lazán élni az életed és sodródsz az árral, váratlanul talál rád. :D

2011. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak én lány vagyok.

az utóbbi 2 hónapban 3 sráccal is randiztam, de mindegyiknek csak 2.nak kellettem volna. így kicsit kiborultam, de mindenki azt mondja h várjak türelmesen és akkor majd hirtelen betoppan a nagy ő, vagy ha nem is a nagy akkor valaki akinek első helyre kellek.

szóval türelem, tudom hogy nem egyszerű. de meg kell próbálni :) nagyon mást nem tudsz csinálni


22L

2011. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy válogatós vagy?
2011. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Első: azért ez nem olyan egyszerű :) Én is mindig ezt mondom mindenkinek, hogy nem keresni kell, hanem nyitott szemmel járni, és észrevenni, ha szembetalálkozol a szerelemmel... de azért egy idő után nehéz csak azt mondogatni magamnak, hogy majd jön, ha jönnie kell...

Kedves Kérdező, tudom, hogy ezzel nem nagyon vittelek előre, de láthatod, hogy nem vagy egyedül abban, hogy egyedül vagy.

Sok sikert kívánok Neked!

22/L

2011. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

19:38

Tudom. :)

Nem is azt vázoltam fel, hogy ez hosszabb távon könnyen elviselhető. Egészséges keretek között persze hogy lehet keresni, csak túlhajszolni butaság.

Én is úgy voltam, hogy éltem a saláta életem és olyan alapon elvegetáltam, hogy majd jön, ha jönnie kell és váratlanul jött is.

Totálisan biztos voltam benne, hogy ez hatalmas szerelem, de nemrég olyan ocsmány módon "hajított el" magától, mint 1 kalap sz_rt konkrétan. Na de mind1. :D

2011. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

a felfogásoddal lehet a gond,de ezt nem tanítják az iskolában.meg az élet gyakorlati részeit sem.egy nőt észre kell venni,majd meg kell nyerni,és meg kell tudni tartani.

melyik lépés nem megy?gondolom az első.de ez legyen már a te bajod,ne az enyém.

24/ff

2011. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

19:53 Dicséretes a belőled áradó empátia, gratulálok. :\

19:52 Irigyellek, hogy tudsz saláta lenni :)

2011. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát valamilyen szinten válogatós minden ember. Ha akartam volna lehetett volna barátnőm, de csak azért nem fogok egy lánnyal járni, hogy legyen valakim. Mostanában már szinte kergetem a szerelmet de nem tudom elkapni.....
2011. febr. 27. 19:58
 9/17 anonim ***** válasza:
De azért figyelj, hogy ez után se ess bele abba a hibába, hogy összejössz egy lánnyal, csak mert nincs jobb...
2011. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Biztos nem fogok beleesni ebbe a hibába. Hisz ha nincs meg a vonzalom, én nem tudok úgy csinálni, mintha mégis meglenne :) Picit meg is szoktam már ezt az egyedüllétet, 4 év hosszú idő..... csak hát mégis bennem van, hogy de jó lenne egy barátnő....
2011. febr. 27. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!