Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne piruljak el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne piruljak el?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és eddig 1 pasim volt. Ha valaki bókol nekem vagy ilyesmi akkor rögtön elpirulok. Ez ellen mit lehetne tenni? (mert ha pl lenne majd barátom, nem lenne jó ha bármit csinál is velem elpirulok):)
2009. febr. 16. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne majd barátod szerintem nagyon élvezné ha elpirulsz és nagyon aranyosnak tartaná. :)
2009. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Úgy tudom van mütéti beavatkozás a nevét nem tudom és elég veszélyes meg ritka mivel kevesen kérik,de szerintem magátoll elmulik idővel.Amugy van olyan aki az elpirulásra bukik,és egyértelü vissza jelzés.
2009. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb dolog, én állandóan zavarba hozom a barátnőm :D

Naon édes cica :))))

2009. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt imádják a fiúk,ne csinálj semmit (amúgy sem tudsz :P:D).
2009. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
műttesd magad!! :)
2009. febr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis,szerintem nem jó ötlet ha műttetnéd magad...de ez csak az én véleményem

Mondták itt előttem,h vannak srácok akik arra buknak.Am meg sztem ha valaki majd belédszeret,nem fogja zavarni ha elpirulsz,azzal együtt fog szeretni téged...

És ne izgulj e miatt,nem kell (=

2009. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!