Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne piruljak el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne piruljak el?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ezt ebben a kategóriába kellett volna raknod.


A pirulás élettani funkció, többek között a szégyenérzet váltja ki. Ez akarattól független jelenség, nem tudsz rá hatni, te ilyen vagy.


Nem túl hatásos, de valamennyire működő megoldások persze vannak. Rakhatsz fel sok alapozót, lekapcsolhatod a lámpát, eltakarhatod az arcod, stb... De végső soron jobban jársz, ha elfogadod magad ilyennek, hiszen ez vagy te.


Ha azt gondolod, hogy ez ciki, akkor tévedsz. Nagyon sokan vannak így mint te. Egyébként meg sok olyan ember él a földön aki szerint ez nagyon aranyos.


Tehát szerintem ne akarj ellene tenni. Nincs vele semmi baj.

2008. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sajnos nem lehet elene teni semit énis pirulos vagyok de mikor a páromal meg ismerketem ő azt monta hogy a pirulásom fogta meg és azota beletörödtem remélem segitet eben a kérdésben a válaszom üdv timi
2008. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!