Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval, elég bizonytalan vagyok mostanában, mert elég sok miteszer van az arcomon(főleg az orrom van tele), persze küzdök ellenük de ez csak lassan megy.

Szeretnék leszólítani egy lányt csak félek, hogy esetleg emiatt visszautasít.

Szerintetek ez nagyon gáz(mármint a miteszeres arcbőr) vagy nem nagyon foglalkoztok ilyennel? 21/F


2011. febr. 27. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:

ha tényleg ennyire zavar akkor

1 lépés:kozmetikus

2 lépés: bőrgyógyásszal feliratod a roacutan nevű készítményt, ami végleges módon megszünteti a problémádat

3 lépés: örülsz hogy elmúlt a gondod és magabiztosan viselkedsz:D

2011. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja erre én is kíváncsi vagyok, én még csak 15 éves vagyok de már így is eléggé katasztrófális a helyzet...:S
2011. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát engem nagyon zavar , bocsi

de amit az első válaszoló írt az a MEGOLDÁS (:

2011. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna annyira, mert nem külső alapján ítélek
2011. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
roacutan ez csak a mitesszerekre jó? vagy a pattanásra is? mert nekem minden hónapba előjön 1 pattanás mindig máshol mire leküzdőm az előző havit jön a másik és brutális módon zavar :D
2011. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nos

én lány vagyok,de nekem is vannak pattanásaim,sajnos.

Küzdök ellenük,de ahj,ilyen ez a tinédzser kor..

A roacutan meg tönkreteszi a májadat..

engem speciel nem zavar.

Mindenkinek van egy kis tökéletlensége,sokkal fontosabb hogy valaki eltudja-e azokat fogadni,vagy sem.

Ha te magabiztos vagy,az emberek ezt látják,és a mitesszereid nem fogják érdekelni..

szerintem (:

16L

2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
állítólag az alcohol is még is sokan isznak :)
2011. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát én ezt aláírom,de különösebben nem foglalkoztat.

Én sokáig szedtem,teljesen elmúltak a pattanásaim.viszont.

A szám 2szer akkora lett,megdagadt,aztán úgy kaptam rá krémet,a bőröm olyan szinten kiszáradt,hogy nagyon.

Ja meg addig jó volt amíg szedtem,de azóta ismét kiújultak,előjött megint..

Nem véletlenül mondják hogy a leghatásosabb de egyben a legveszélyesebb is..

ha csak 1 pattanásod van,felesleges,szerintem.

16L

2011. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

na az első válaszoló vagyok és most sorban megválaszolom a kérdéseket. először is lehet azt is hogy nem foglalkozunk a miteszerekkel, csak azokkal az a probléma, hogy ha évekig úgy marad, kitágítja a pólusokat és ha egyszer ki lesz tisztítva a pólus nem fog tudni összehúzódni olyan mértékben, ezért apró "lyukak" lesznek a bőrön.amennyiben nem szertnél kozmetikushoz menni, sem otthon házilag esetleg kinyomni magadnak, akkor azt juavasolnám hogy napi szinten gőzölögtess (vízzel is elég de kamillával még jobb) hiszen ezzel vlamilyen szinten mérsékelhető a mitesszerek további kialakulása, hiszen a mitesszer a pólusokba került szennyeződés, és a gőz pedig fellazítja a bőrt, ergo nem fogja eltömíteni semmit sem a bőröd.(ez a verzió nagyon jó zsíros/pattanásos/mitesszeres bőr ellen, hiszen pl a váladékokat a gőzölegtetés ideje alatt "kiizzadod")de én mégis erősen javallanám a kozmetikust (persze a kettő nem zárja ki egymást), hiszen ő egyszer kinyomkod aztán jól vagy vagy két hónapig, ha rendszeresen arcot mosol iulletve gőzölgtetsz, ezek nagyon fontosak.

itt írta vki hogy egy pattanás miatt akar roacutant, hát ez nonsense a bőrgyógyász fel sem írja.ez azért elég erős készítmény, amit nem írnak fel minden embernek.ez előtt vérvétel van, mert aki érzékeny, allergiás,terhes stb az nem szedheti.

megint más vki írta hogy tönkreteszi a májat.hát ehhez annyit hogy a roacutant dózisokban szedik, tehát van ideje kiürülni a szervezetből, most például csak olyan alkoholisták vágják tönkre a májukat akik rendszeresen isznak, de mint mondtam itt dózisok vannak tehát ez a veszéj nem áll fent.a szedése után képes kiújulni a pattanás ill a zsíros bőr, de ez attól függ hogy mennyire gázos a bőröd.(de akármennyire pattanásos rendbe tudja tenni, tehát nem kell életed végéig szedned, csak több dózisban)

na remélem tudtam segíteni, meg eloszlattam a kételyeket (már amennyiben voltak)

2011. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

a helyzet az , hogy nekem gyakorlatilag nincsenek pattanásaim. 16 évesen voltak de azok mára elmultak viszont a a miteszerek nem. azt hiszem tényleg ideje elmennem bőrgyógyászhoz :S

2011. febr. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!