Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok eddig mivel, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok eddig mivel, hogyan udvaroltak nektek a fiúk?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra hogy miket mondtak, miket csináltak?

Végül ki jött össze és ki nem?


2011. febr. 27. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

17 éves lány vagyok.

sokféle képpen udvaroltak a fiúk.

volt aki titokban virágot küldött,képeslapot.

elkísért ide oda úgy hogy meg se lett rá kérve.

meghallgatott, kedveskedett, állandóan lelket öntött az emberbe.igazából úgy udvarolnak mint egy barát csak a barátnál sokkal többet éreznek.

úgy viselkednek mint egy lánybaráttal, de sokkal többet érnek hozzá, sokkal többet beszélnek vele, és mondanak kedveseket.

viszont ha már kapcsolatbeli udvarlásról van szó, akkor mindennap próbál meglepni valamivel ami az eszébe jut.állandó ölelés.becézés.hülyéskedés és megbeszélés sztem ezek is az udvarláshoz tartoznak.

2011. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a tipikus udvarlókat. Nem szeretem a bókokat, a hízelgést. 2 komolyabb kapcsolatom volt, a kölcsönös vonzalom már elsőre megvolt, aztán hosszas,több órás beszélgetések után, kiderült,hogy szinte egyformák vagyunk. Szeretem ha valaki okos, szeret beszélni és hallgatni is, és alapvetően egyezik a világnézetünk. Ez eddig kölcsönös volt, és bejött mindkét srácnál. Egyik 2,5 év volt, a másik új, de már teljes az összhang. De persze sok udvarlóm van, bókolnak, hívnak inni, célozgatnak, meg ilyenek..Át lehet látni rajtuk.

22/L

2011. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha azért írtad ki mert bejn egy csaj és nem tudod h kezdj bele...technika csodája...észrevettem h neten keresztül sokkal bátrabbak a fiúk/férfik mint gyakran élőben...így a vicces szókiforgatások, célzások mint pl hülyeséget mondok benyög egy ijet a csajszi h nagy szájja van te meg visszaírod h sztem szép a szád...a különböző hejzetből adódó bókolások a leglényegretörőbbek:)
2011. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem megkérdezte,hogy nem tudnék-e egy csajt neki én felsoroltam egy csomót és a végén azt mondta,hogy neki nagyon jó lennék én is : ))))) 
2011. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!