Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért blokolok le ha 1csajal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért blokolok le ha 1csajal beszélek és nem ismerem? 16/F

Figyelt kérdés
msn és fb és a való életben is
2011. febr. 27. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ha mar az msn-nel is ez van az irto nagy gond. Keves az onbizalmad es semmi tapasztalatod nincs. Az ilyenre csak egy gyogyszer van minnel tobb kommunikacio:)
2011. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam de én még régebben! Most 17 vagyok és valamiért ez el múlt nekem magától! :D
2011. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem gond, ha msn vagy fb-on leblokkolsz legalábbis én nem tudom ott miért jobb beszélgetni. Én személy szerint gyűlölöm mert nem tudok soha semmit sem írni. Még annak sem akit évet óta ismerek. Szóval, ha vki velem msn-en beszélgetne valószínűleg azt hinné tök uncsi vagyok és, hogy nem is beszélek sokat. Pedig ha valaki ismer az tudja, hogy benem áll a szám. XD

Hogy miért blokkolsz le? Azt nem tudom legtöbbször én is leblokkolok, de csak annál aki tetszik :P Olyankor olyan "nyominak" érzem magam, nem is tudom.

A lényeg, hogy ismerkedésnél próbálj arra gondolni, hogy mivel nem ismered számtalan dolgokról tudtok beszélni, csak engedd szabadjára a képzeleted, nekem bejött:D

2011. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert meg szokatlan.

egyebkent egy csajnak beejon. persze csak ha elotte vagy es latja h erzelmieg tortent vmi akrmi is az. msnen inkamb rj be gyorsan eg hulyeseget. ;)

ne szegyelld mer akkor nem tusz tovabblepni.

hajraa

xoxo

2011. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A blokkolást, hogy érted? Elcsuklik a hangod vagy hevesen dobog a szíved?
2011. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!