Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami tippet barátnőszerzésrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tippet barátnőszerzésről? 14/F (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, csak az a gáz, hogy nem merem elmondani neki, mer 1 suliba járunk és hamar kitudódik és akkor életed végéig húzzák vele az agyadat az osztálytársak... volt már rá példa. valami tippet? :)
2011. febr. 27. 00:21
 1/7 Moszuke ***** válasza:
73%

szarok az osztálytársaid..:) engem még ösztönöztek is, hogy menjek oda a lányhoz. (utólag kiderült azért, hogy jót röhögjenek xd)


aztán persze jókat röhögtÜNK a visszautasításon:DDD

tudod mi volt a marha nagy titok, hogy pár napnál tovább nem volt téma a pofára esésem?...

nem szívtam mellre a dolgot, a sértéseket, a röhögéseket és én magam is röhögtem velük:) nem direkt, nem azért mert tudtam, hogy ez majd segít és leállnak a szekálással..


hanem azért mert tényleg vicces volt még szerintem is az ahogy lekoptatott a csaj:)XD

de neked bőven elég ha csak megjátszod, hogy nem bánt a visszautasítás:)


na ennyi a tippem.

2011. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor figyelj... az osztálytársaim KÖCSÖGÖK!!! volt 1 vicces beszólásom 4 évig az volt a téma... ugyhogy semmi esélyem
2011. febr. 27. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Vedd poénra ezt az egészet. Ha jól értettem nyolcadikos vagy, a többséggel úgyse találkozol többet. Meg amúgy is, mit számít hogy mit gondolnak, mondanak?
2011. febr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de lehet hogy igazad van... utolsó év senkivel se fogok többe ttalálkozni, akkor majd a gimiben ráér, nem? :) csak a suli egyházi, és ott nemtudom hogy mi megengedett... ráadásul koleszos leszek. Akkor van valami jó dolog is ebben az egészben, vagy hagyjam a fenébe?? :\
2011. febr. 27. 00:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
figyi:)) énis 14 vagyok és lány. ha írsz privit, segíthetek, vagy akár itt is, ha írsz konkrétabb dolgokat:D
2011. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megverjem az osztálytársaidat? xD

Amúgy meg ha köcsögök minek foglalkozol velük nem feltétlen az osztálytársaknak kell lennie a barátaidnak.

Nyugodtan menj oda a csajhoz. vagy legalább akkor próbálj odamenni amikor nincsenek ott ha már ennyire besz*rtál tőlük.

18/F

2011. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is nézz ki jól, aztán menj oda és hívd el vhova! Ha belemegy, akkor randin megmondhatod neki, h tetszik.
2011. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!