Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha összejönnétek egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejönnétek egy 23 éves lánnyal és kiderülne, hogy neki te vagy az első (nem volt még kapcsolata soha senkivel) hogyan éreznéd magad?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki? Gondolom azért le lehet szűrni, hogy totálisan, minden téren (kapcsolat, csók, szex) szűz a lány nem? Mennyire tudja elárulni a viselkedése? Bevallom, rólam van szó és szeretném minél hitelesebben eltitkolni majd, mert azért kicsit szégyellem és félnék a reakciótoktól.
2011. febr. 26. 23:17
1 2
 11/20 Just A. Guy ***** válasza:
100%

Nem gáz egyáltalán, még jobb is h nem vagy olyan tucatlány aki 14évesen már odadobja magát akárkinek. Barátnőmnek (18) is én vagyok az első, és jól megvagyunk. Észre se veszed h milyen gyorsan belerázódsz a dolgokba :)

20/F

2011. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érezném, megfogtam az Isten lábát:)
2011. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
sztem a legtöbben örülnének neki, viszont a hazugságot nem nagyon díjazzák az emberek..előbb utóbb úgyis el kell majd mondanod, különben fájni fog az első valszeg..szóval miért ne inkább az elején,...
2011. febr. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

SOHA, semmilyen okból ne hazudj a pasidnak! Egy hatalmas értéket hordozol magaddal, és ha ez úgy derülne ki, hogy előtte próbáltad eltitkolni, azzal agyonvágod. Az egész kapcsolatot el lehet rontani azzal, ha nem vagy őszinte, ez tapasztalat. Elég egyszer félrevezetni a másikat, és oda a bizalom.


A kérdésre válaszolva: én örülnék, ha egy ilyen lánnyal hozna össze a sors. Viszont ha megpróbálna félrevezetni, azért nagyon haragudnék rá.

2011. febr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, én 23 vagyok, de még nem volt senkim (1 randi), csak ismerkedtem. De meg nem mondaná rólam senki ;)


23/F

2011. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

!!!!!!!!!!!!!!!Eszedbe ne jusson titkolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Örülni fog hogy nem "használt cikket" kapott!

2011. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez olyan titok, amiből hazugság lenne. mert ha te mondasz neki olyanokat, hogy a volt pasim, vagy ilyenek, amiből az következik hogy volt valakid, akkor csalodas lesz neki, mert ugyis megtudja majd hogy nem.

nem kell hazudni, viszont nem is azzal kell kezdeni egy kapcsolatot, hogy egyből azt mondod neki hogy nem voltam még pasival.

csupán önmagadat kell adni, és örülni fog.


21/L

2011. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Velem is ez a szitu, de nem akarnám titkolni, elvégre ha emiatt nem akarna velem lenni, akkor jobb is, ha nem kezdünk semmiféle kapcsolatba.

20/L

2011. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Just A. Guy ***** válasza:

látom szerencsére a válaszolók között is vannak normális emberek. Nekem már frászom van h a mai fiatalok 13-14 évesen már javában szexelnek, amikor azt se tudják még hogy mivan. Nincs veled semmi baj, és tényleg ne titkold, mert ha rendes a srác akkor örülni is fog neki

20/F

2011. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A pasik szeretik "betörni" a lányokat. És valszeg, te pont olyan vagy. Nincs abban semmi rossz, ha nem volt kapcsolatod. Majd belejössz! Inkább most éretten, mint 12 évesen...
2013. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!