Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki eszméletlenül bejön szinte már szerelmes vagyok belé pedig még nem is ismerem.Évfolyam társak vagyunk a termünk egymás mellett van így néha szoktam látni,és amikor ránézek akkor mindig mosolyog rám és én is rá és ez nagyon jó meg minden csak még nem volt soha barátnőm és nem tudom hogy hogyan kellene leszólítanom. Nem szeretném elrontani azzal hogy szia xy vok, és utánna csak habogjak összevissza. Kérlek segítsetek!!!


16F


2011. febr. 26. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

menj oda,köszönj,és mond meg neki,h amikor mosolyog rád,jobban érzed magad,és meg szeretnéd ismerni,és reméled menni fog a dolog,mert ha nem megy akkor a világ legszomorúbb embere leszel.

vagy improvizálj vmit,nekem mindíg bejött.

24/ff

2011. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszel neki, az se baj ha habogsz. Ez viszont csak akkor derül ki, ha leszólítod :)
2011. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!