Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdés lányokhoz? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés lányokhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lányok köztetek van olyan aki benne van találkában a fiuval, de közlitek vele hogy "csak mint barát, ti nem akartok többet". Mindezt elképzelhető hogy csak azért mert igy könyebb az ismerkedés nektek? vagy több mint valószínű hogy nem jön be nektek(a srác).

A találkán egyébként a lány végig mosolygott és aranyos volt, jól elbeszélgettünk. csak nem tudom most mi is van visszajelzést, meg semmit nem katpam.


2011. febr. 26. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:

nah.. tudok jókat kérdezni:D

persze én is tudom a választ, de gondoltam megérdeklődlek benneteket:)

2011. febr. 26. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy egy fiú aki tetszett elhívott randizni. És tetszett, tényleg. De azt mondtam neki, hogy találkozhatunk, de maradjunk inkább a barátságnál. Hogy miért? Mert egyszerűen nincs időm egy párkapcsolatra. Iskolába járok, utána meg minden nap be vagyok táblázva, általában 9kor érek haza, vagy később. Nem férne bele az időmbe még egy másik emberre is odafigyelni.


15/N

2011. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én találkoztam "csak barátként" egy sráccal, aki anno össze akart jönni velem. Azóta szinte a legjobb barátok lettünk, mindkettőnknek van párkapcsolata (nekem már akkor is volt), egyszerűen elfogadta hogy csak barátok és azóta semmi gond sincs.

Annyi az egész hogy nem kell félreérthető mozdulatokat vagy mondatokat tenni, amitől esetleg reménykedhet. Az hogy mosolygott és kedves volt az szerintem nem feltétlenül jelent többet egy "kedvellek, rendes vagy" állapotnál.

2011. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!