Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok most melyik a jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok most melyik a jobb ha nyomulok vagy ha hagyom, hogy ö hívjon, vagy írjon?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvastam ,hogy nem szabad annyira elérhető lenni s ,hogy inkább hagyjam rá ,hogy ö írjon mert hanem azt fogja érezni ,hogy akármikor megkaphat? Szóval magyarul szarjam le magasról és akkor ö fog jönni?Van egy lány aki tetszik egyszer kétszer már csókolóztunk de azzal annyi ,én többet szeretnék de ö nem tudom mire vágyik...
2011. febr. 26. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a pasi neked kell kezdeményezni. Ha nem tudod mit akar használd a szád és kérdezd meg . Az hogy keresed még nem nyomulás , csak érezteted vele hogy érdekled.
2011. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
elsőnek van igaza. ha Te a lány lennél, azt tanácsolnám, hogy várj. de így Neked kell megtenni az "első" lépést.
2011. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát már mondjuk tettem egy két lépést ,de azt tudom ha nagyon kedves vagyok s hívogatom akkor leszarnak ,most nm akarom elszúrni...
2011. febr. 26. 14:32
 4/7 napietus ***** válasza:
ne hívogasd. de azért kérdezd meg, hogy van (persze ne naponta...) szóval úgy legyél figyelmes, hogy ne legyél a terhére. én csak azt írtam, hogy először te keresd őt, utána már úgyis alakul (vagy nem).
2011. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egy hét után most írtam rá előszór kérdeztem ,hogy nem e akar kijönni s mondta ,hogy lenne kedve de most nem valami miatt nem alkalmas...elég lerázó szöveg
2011. febr. 26. 14:56
 6/7 napietus ***** válasza:
hát akkor 2 eset lehetséges: 1. tleg nem volt alkalmas, van ilyen, nyilván nem készenlétben várta, hogy mikor szólsz. pár nap múlva, kérdezd meg újra, hogy neki jó lenne-e valamikor találkozni. ha akkor sem, és nem is mond időpontot, akkor a 2. eset áll fenn: felejtsd el. nyomulással semmiképpen nem változtatsz a helyzeten.
2011. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

14:58

hjah ez a terv...

2011. febr. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!