Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú elutasít ( noha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elutasít ( noha tetszek neki, mert mondta), de nem akar járni velem, jobb ha nem nyomulok, igaz?

Figyelt kérdés
azzal csak elijeszteném? És rontanám az esélyemet nála?
2010. jan. 29. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
ugyanigy vagyok énis!:/ Ugyanez teljesen..:S Csak "jo csaj vagyok de most nem járna velem" szöveget nyomta nekem..:S hát mondom nagyon jofej vagy. Kérdésre válaszolva: Jobban teszed ha nemnyomulsz. Hidd el tapasztalat! Ha tetszel neki. Akkor hagyj neki időt. Majd amikor ö keres.Ö megy oda hozzá akk már van esélyed. De amég nem akar semmit addig hagyd mert akkor csak megutál. Lehet h most más tetszik neki vagy estleg lehet h van barátnöje.
2010. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bocs a helyesirás miatt:D:D
2010. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hasonló nekem is csak: "aranyos" vagy de még nem ismerlek...

őszintén: téll nem tudom mit csinálj:P

2010. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy a multkor egy csomó ideig csókoloztunk,suttogta h kiván. de igen,van egy bnője...:( Most mi legyen?
2010. jan. 29. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
ejj, ribancszag.
2010. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az uccsóval!
2010. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem vok ribi mert ő csókolt meg...erről ennyit :P
2010. jan. 29. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Ehh... nem tudom, nálatok hogy történt az eset, mindenesetre átérzem a helyzeted... Engem heteken át szédített egy srác, egész belehabarodtam, aztán bevallotta, hogy barátnője van. :P


Nem tudom, mit tegyél. Én a fent említettel csúnyán összevesztem, és most búslakodom, mert hiányzik. Hát, ez van. :/


Sok sikert azért, akármit is teszel!


L/20

2010. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

figy, 16 évesen voltam ilyen helyzetben.Hagytam a fenébe. Pedig akkor MÉG NEM volt barátnője. Beszélgettünk, de nem engedtem magamhoz közel, mondtam neki, hogy vagy mindent, vagy semmit...aztán megjelentem párszor előtte egy másik fiúval...és persze felébredt a vadászösztön...mint minden férfiban...szerelem nem lett belőle, de jó élmény volt, hogy orránál fogva vezettem, és még csak nem is tudott róla..


Amúgy meg...míg barátnője van, SEMMIT!!!A csókhoz két ember kell...ha te tiszteletben akartad volna tartani a másik leányzót, elfordítod a fejed, elhúzódsz tőle.Ennyi.


Jah, és az én akkori kalandom még ma is egyik legjobb barátom.De a kíváncsiság (mivel megismertük egymást 'úgy' is), végérvényesen elmúlt.

Szall sztem, míg kapcsolata van semmit se tegyél, ha szétmennek akkor is csak, ha ő akarja...addig meg húzd az agyát egy másikkal, és látni fogod, komolyan érdekled-e.Mert ha igen, tuti nem hagyja szó nélkül.


L20

2010. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen,azóta hagytam a francba. Azért azt mondtam neki hogy nem tudja mit vesztett és lehet később bánni fogja. De láthatja hogy azóta nem keresem,élem az életem és pasizok. :) Remélem rájön h mégis engem akar idővel...
2010. febr. 2. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!