Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tört ez elő bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tört ez elő bennem randin? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem mondom h mindig, de pl az utolsó randin..a lány ugy jött el velem találkozni h előtte kijelentette ő nem akar ugy tőlem semmit. nekem persze nagyon tetszett. Ennek ellenére kezdeményeztem találkát, ugy voltam vele ha megismer élőben hátha...mégis. Magyarán adni akartam a dolognak egy esélyt. A randin nagyon jól elvoltunk, igaz ő keveset kérdezett rólam, sokat beszélt. Majd idővel miközben beszélt,,lassan rám tört egy amolyan, nem vagyok elég jó érzés, és kezdtem "kiesni fejben," elfelejtettem mit akartam mondani, ami persze ugy jöhetett le mintha már menni akarnék. Kinos volt nekem, majd mondtam a lánynak h ne haragudj de most mennem kell. Erre ő fordult pár bucsuu szó és ment is. Kellemetlen volt. Volt már valaki hasonló helyzetben? Normális h ez rám tört. Néha hajlamos vagyok magamban keresni a hibát annak ellenére h én mindent megtettem, végig csak én kezdeményeztem randi előtt is. :S arra így már rájöttem hagyom a lányt. De mégis kiváncsi lennék a véleményetekre.
2011. febr. 24. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:

"a lány ugy jött el velem találkozni h előtte kijelentette ő nem akar ugy tőlem semmit"


soha a büdös életbe nem fogom megérteni, miért találkoznak akkor a csajok, mikor nem akarnak semmit.

2011. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de valahogy ugy vagyok már vele, én megtettem mindent, és igy lépni tudok tovább.
2011. febr. 24. 23:46
 3/9 A kérdező kommentje:
na igen ez az h olyan kedvesen megadta a számát is..
2011. febr. 24. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Te mindent jól csináltál,amúgy meg majd fejlődsz ez ügyben,most elég volt,annyi,h a maximumot hoztad ki magadból...
2011. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit értesz ez alatt h fejlődsz?:) kifejtenéd...
2011. febr. 25. 01:11
 6/9 A kérdező kommentje:
átgondolva...keresni már bizti nem fogom, mert végülis a találka előtt közölte h ő nem akar többet mint barátság valszeg megnézte a képem és nem voltam eleve az esete, de hátha alapon összehoztam vele mégis csak egy randit élőben..de ahogy távozott mindent elárult élőben. Van e igy...majd lesz más:)
2011. febr. 25. 01:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam úgy pasikkal találkozni, hogy előre leszögezem, hogy barátként találkozunk, mert utálom, ha egy srác nyomul. Jobban szeretem előtte megismerni a másikat, és ez elég nehéz, hogy ha a srác löki a hülye dumákat, meg folyamatosan lenyűgözni akar. Ezen kívül jobban szeretem, ha nem reménykedik feleslegesen semmiben, ha kölcsönösen szimpatikusak leszünk egymásnak, az úgyis kiderül majd.

Nálam 2 srácnál volt az, hogy úgy éreztem nem vagyok elég jó hozzájuk. Szóval szerintem mindenkivel megeshet, majd idővel több önbizalmad lesz.

2011. febr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lányok ilyen hülyék.

Én randiztam egy csajjal, első randin jól elvoltunk.

MSN-en megbeszéltem vele egy másik randit. Ott is elvoltunk és akkor mondta, hogy azt ugye mondtam, hogy nem akarok kapcsolatot? Mondom nem mondtad. -Akkor most mondom.

Na szopás volt.

2011. febr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hm...azért vagyok "ugymond zavarban" mert nagyon szimpatikus egy lány és én ilyen lányt szeretnék. Nem az a bulizós, inkább otthonülős, szerény, mosolygós...tetszett igen. élőben méginkább. Nehéz találni ilyet...

Csak nem az én világom az, mikor semmi de semmi visszajelzést nem kapok tőle. Valszeg tényleg nem vagyok az esete. Igy meg minek erőltessem.

2011. febr. 25. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!