Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merem neki elmondani, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem neki elmondani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már lassan 1 éve ismerek ha nem több...

Adódott egy tökéletes lehetőség, mert épp most szakított a volt barátjával, de én nem merem neki elmondani hogy mennyire belé vagyok esve... Kérlek adjatok tanácsokat minél előbb mert nem akarom megint elveszíteni :S:S


2011. febr. 24. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Add meg a nő telcsi számát és felhívom neked.
2011. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ööö köszi ezt kihagynám... De ő már így "nagyon jó barátként" tekint rám. Szóval már amennyire tudtam közel kerültem hozzá... Innentől meg vagyok állva mit tegyek segítsetek kérlek titeket
2011. febr. 24. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

ó, ha barátok vagytok, akkor nem nehéz a közelébe kerülnöd.

légy vele feltűnően kedves, nézz mélyen szemébe, és finoman érj a kezéhez, mintha legalábbis véletlenül tennéd egyszer épp ha úgy adódik. mondj neki szépeket, aztán pár hét után vidd el valahova és vallj neki szerelmet. nem kell félni, nincs rá okod, hogy szégyelld magad, vállald fel nyugodtan. a gátlásokat le kell küzdeni. és ha ezt megteszed, az nagyon jó érzés.

2011. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem sikerülni fog... Mondjuk hiszek benne, mert egyszer elmentünk így egy évfolyam 2 napos kirándulásra és akkor Ő nagyon közel került hozzám, a kezemet is megfogta, sőt majdnem csókot is adott, csak nem volt elég az idő... Aztán most nem olyan rég kb. 1 hónapja összevesztünk de azóta már kibékültem vele szóval ilyen hullámvölgyek voltak köztünk, de azért hiszek benne. A hétvégén bepróbálkozok majd egy randival is, hátha... :D
2011. febr. 24. 17:14
 5/6 Norb66 ***** válasza:
Azért csak lassan a testtel, most szakított. Jó ötlet, de lassan közeledj felé, ne kapkodj. Egyébként a legegyszerűbb megoldás ha szerelmet vallasz neki. Ha kedveli a romantikát, akkor romantikusan :) Sok Sikert!
2011. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MEg fogsz lepődni... Ő ilyen makacs és ööm hogy mondjam szeret szemétkedni xDD furcsán hangzik de ha jobban elbeszélgetsz vele akkor nagyon de nagyon jó fej... Minden nap talizok vele. Köszi mindent. Majd a hétvégén meghívom valahová.
2011. febr. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!