Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el? Nem akarok nyomulni.

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős srác(másik suliból). Tetszik, és szeretnék találkozni vele. Elhívni viszont nem mertem eddig, mert visszautasítana.. Nyomulni pedig nem akarok, nem az én stílusom, és különben is.. Amúgy neten beszélünk, de kb ennyi a történet.


Ötletek?? Nem akarok túlságosan nyomulni.


15L


2011. febr. 23. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok ezzel, de én egyenlőre csak várok, mert én sem akarok nyomulni. 15/L
2011. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miből tetszik azt gondolni ilyen biztosan, hogy visszautasítana?
2011. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudom biztosan, de nagyon bizonytalan vagyok, és nem túl pozitív a gondolkodásom :$
2011. febr. 23. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

"Elhívni viszont nem mertem eddig, mert visszautasítana." - ezen szinte mindenki átesik. A többség továbblép oda, hogy "Sosem tudom meg, ha meg sem próbálom!" A kérdés az, hogy ez neked mennyi időbe telik?


Segítségül: Ha nem hívod, akkor sem lesztek együtt, ha hívod és visszautasítja, akkor sem. Igazából mit spóroltál meg? Két szót: "Gyere el!"


Tudom, ebben a korban még minden visszautasítás egy kész csalódással ér fel, ebből azonban csak azt látom, hogy Te még szívesebben ábrándozol, mint valójában éled az életed. Semmi baj. Ez majd megváltozik idővel! Mihelyt egy nap arra ébredsz, hogy "Elhívom! Mit veszíthetek?" Készen állsz arra, hogy legyenek kapcsolataid. Addig úgy is csak erőlködnél.

2011. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! nem értem, hogy miért azzal foglalkozol, hogy inkább ábrándozom (ami nem igaz, de te már csak tudod). csupán annyiról van szó, hogy nem ismerem annyira, és nem tudom, hogy hogyan reagálna. persze meg kéne ismernem... max leégetem magam..
2011. febr. 23. 11:11
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat, várom a többit is!
2011. febr. 23. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig ez tök egyszerű. Ha nem csak ábrándoznál, elhívnád. Ezek a tények: nem hívod el, mert félsz elhívni. Nem tehetek róla, ha ezt így hívják, de csak gondolj, amit akarsz! Te már csak tudod. :D :D :D


43/F

2011. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem hívom, mert nem vagyok túl konkrét és nyomulós. lehet, hogy kicsit régimódi, de a fiúnak szokása elhívni.

és nagyon okosat mondtál én már csak tudom.


további válaszokat várom :))

2011. febr. 23. 11:54
 9/9 szofiivagyok válasza:

igazuk van a többieknek ;)

én is ugyanilyen helyzetben vagyok ha bővebben akarsz erről beszélgetni akkor írj privi üzit nyugodtan :D

2011. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!