Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová vigyem el, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vigyem el, ha nem akarok nagyon nyomulni?

Figyelt kérdés
Már régóta udvarlok egy 28 éves lánynak, és végre sikerült kihúznom belőle, hogy mi a helyzet. Azt mondta nagyon jó fej vagyok, bír engem, de maradjunk csak barátok. Utána megkérdeztem, hogy nem is akar velem többet találkozni, mire ő azt mondta, hogy de, ettől még nyugodtan lemehetek hozzá. Nem mondok le róla, viszont óvatosabb módszerekkel szeretnék próbálkozni, egy vacsorával vagy romantikus sétával nem tudnék mit kezdeni, mert eléggé tudok nyomulni, nem veszem észre magamat, úgyhogy ez felejtős. Viszont van egy kislánya is, és szívesen elvinném őket valahová így hármasban. Állatkert, vidámpark, kirándulás valahol, nem tudom mi jöhet még szóba, ahol mi is jól éreznénk magunkat, és a kislány is, és látná, hogy odafigyelek rá. Szerintetek?
2009. júl. 4. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, amiket felsoroltál az nagyon jó! De egyébként mindegy, csak a kislánya is legyen veletek, hiszen akkor nyilván te sem feledkezel meg magadról, akkor biztos nem fogsz annyira nyomulni, és ő is "biztonságban" érzi magát, ha a lánya vele van.
2009. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Már a leírásodban megadtad a választ. Nagyon jó helyeket írtál. Szerintem ott nem unatkoznátok és a kislány sem. Lehet még az a program, hogy elmentek együtt kerékpározni valamerre vagy épp strandra.
2009. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Pont, hogy a 28 éves NŐKNÉL lehet nyomulni mert értik a dörgést minden szempontból...valószinűleg eddig pontosan ott kúrtad el, hogy nem nyomultál. Ők már nem kis tinip*csák akik kéretik magukat minden percben. Szépen vidd el színházba, moziba, vacsorálni, mégjobb ha te főzöl neki. Olyan egyszerű :/ Irigylem a helyzeted mert nagyon egyszerű az egész, ha egy hangon vagytok. És egy tapasztaltabb nővel sokkal értelmesebben, hosszabban el lehet beszélgetni mint egy tinicsajjal. Az ágybeli teljesítésről nem is beszélve.


18/F

2009. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hiszen tudod te mi kell a nőnek!Nekem külön imponálna,hogy a gyerekemet sem hagyod ki a randiból.Persze nem kell minden randin ott lennie...Hidd el,a gyerek jó kritikus!
2009. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...de az előttem válaszoló abszolút nincs tudatában,hogy a nők mire vágynak.
2009. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: A hosszút értem én. Ezt most miért mondod? Szerinted miért rossz tipp amit én adtam? Nem kötekedésből, teljesen komolyan kérdezem, mert ha ez elvileg rossz, akkor gőzöm sincs arról, hogy mi a jó randi vagy hepöning ilyen szempontból.
2009. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért tartom rossznak,mert szerintem te nem úgy látod a nőket,amilyenek valójában.A valóságba élek,hidd el,és felnőttem már,nem hiszek a mesékben,de mindenkinek van lelkivilága,és szerintem egy kisgyerekes anyukának nem az a legnagyobb,és legelső vágya egy férfitől,hogy ágyba vigye.El is utasította őt első alkalommal...szóval nem hiszem,hogy leteperésre vágyik.


Ebben nem értünk egyet:-)

2009. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

...persze ez is hozzátartozik a dologhoz,és túl sokáig sem lehet csak ˝kézen fogva járni˝,de előtte kicsit igenis udvarolni kell,és elhitetni vele,hogy nem csak azért kell,mert per pill. nem akad más.

Ha neked a hepöning az,hogy ágyban vagytok,nem hiszem,hogy neked azért nem kell tenni semmit...

2009. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem ő is elvárja, hogy udvaroljanak neki. Nagyon jól néz ki, sok férfi legyeskedik körülötte, szerintem ezért sem adja be csak úgy a derekát senkinek. Akkor megpróbálom az emberi énemet adni. :)
2009. júl. 5. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!