Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizok egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizok egy csajjal, akkor hogyan köszönjek neki?

Figyelt kérdés
mármint úgyértem h puszi, ölelés kézfogás, vagy csak simán köszönés...?
2011. febr. 22. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak simán köszönés. Legalább is nekem ez jönne be, de az átlagnak a puszi. 15/L
2011. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem köszönsz és puszi:)
2011. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szia! és 2 puszi vagy 3 most már néha az is divat a fiatalságba,de inkább az első.
2011. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kezet fogni akkor kell (vagyis nem kell, inkább illik), ha a randi előtt még nem is találkoztatok személyesen, tehát a kézfogásnál tulajdonképpen bemutatkoztok egymásnak, nevet mondtok, egymásra mosolyogtok.

Ha már találkoztatok ezelőtt személyesen, akkor javaslom a puszit. Akkor látja a lány, hogy határozott vagy és valóban randi szándékkal találkozol vele, s nem barátként.

2011. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kézfogást két ellentétes nemű között MINDIG a nő kezdeményezze! Ha ő nem teszi, ne tedd te sem. Illemszabály.
2011. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, ezt elfelejtettem írni, igaza van az utolsónak (utolsóelőtti vagyok)
2011. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat

ha nem nyújtja a kezét akkkor ne csináljak semmit vagy próbálkozzak be egy puszival? (csajok is válaszolhatnak)

2011. febr. 22. 19:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az elején ne adj puszit, csak a végén (ha úgy sikerül...). De még az is lehet, hogy ő fogja kezdeményezni. Ha nem látsz rajta ilyen szándékot, akkor inkább hagyd.

19:17 voltam

2011. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
na végre egy érdekes kérdés:)én a magam részéről azt mondanám hogy sok nő egyáltalán nincs is tisztába azzal hogy bemutatkozáskor nekik kell kezetnyújtani és csak várnak a férfira (aki ugye nyilván tudja hogy illetlenség) és ezért kialakulhat egy csak nézzük egymást szituáció. másfelől meg ha tisztában van vele és nem nyújt kezet szerintem ne próbáld meg puszilgatni, mert akkor azért nem nyújtott kezet, mert nem akar közelebb kerülni hozzád (mondjuk egy randin nem tudom akkor minek megy el az illető, de mindegy:D
2011. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én legutóbbi randimon a lány olyan hamar felémhajolt puszit adni, hogy feleszmélni sem volt időm. Úgyhogy a dolog ott és akkor megoldódott, és örültem neki. :-)
2011. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!